Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idegesítôen nagy melleim...

Idegesítôen nagy melleim vannak. Semmit nem tudok normálisan csinálni tôlük! Van valaki aki szintén ezzel a problémával küzd?

Figyelt kérdés

Elég sokan piszkálnak is miatta, de a legrosszabb, hogy tesiórán például nem tudok normálisan tornázni tôlük, fôleg mikor két lábon kell ugrálni. Lépcsôn sem lehet normálisan leszaladni, hogy kb ne verd pofán magad velük. >< Jó ez költôi túlzás de na. Roppant idegesítô.

Mindenesetre van valaki, akinek ez szintén problémát jelent? Esetleg tudnátok valamit mondani? Vagy csak írjatok, hogy ne érezzem magam egyedül. :")


2015. febr. 1. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ neked mi a nagy, hanyas melltartót hordasz?
2015. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én habár fiú vagyok de megpróbálok segíteni.

Sport melltartót próbáltál már hordani tesiórán esetleg az is sokat segíthet.

Egyébként ez is érdekes. Téged az zavar hogy nagy, más lányt pedig hogy kicsit.

Ne érzed magad egyedül :D

2015. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csak viseld büszkén! amúgy tesire meg mindenképpen sportmelltartó, minél erősebb
2015. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Habár én nem mondanám, hogy olyan húdenagy melleim vannak, de pont akkorák, hogy eléggé idegesítenek az említett dolgok engem is. Kitartás, sportmelltartó hihetetlen sokat segít! :)
2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de sportmelltartóból is azt használd ami kosaras
2015. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak böngessz kicsid a szexrovatban hogy hany nő rinyal a kis mellei miatt..
2015. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sportmelltarto.

(En meg kismellu vagyok. Mindig is nagyobb melleket akartam, rajottem hogy a naggyal is jarnak nemi problemak :D)

2015. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Add nekem,én eljátszom velük.

Amúgy van egy nő ismerősöm,ő lekisebbítette,és boldog vele.

2015. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem simán sportmelltartó, hanem komoly sportmelltartó. Személy szerint a Shock Absorber-t tudom ajánlani, 75F a méretem és ez úgy megtartja hogy meg se moccannak.
2015. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!