Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tervezek fodrászhoz menni,...

Tervezek fodrászhoz menni, nem akarom rábizni magam, hogy majd ő olyan hajat vág ami szerinte jól áll, de mondjuk lehet hogy nekem az olyan hajfazon nem tetszik, én akarom előre eldönteni de nem tudom milyen alakú az arcom. Szerintetek? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 1. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hajat szeretnél? Rövidebbre levágatni, vagy a hossza maradjon, csak más formát akarsz?


Szerintem ovális formájú az arcod, bár szerencsésebb lett volna, ha olyan képet raksz fel, ami nem mosolyogsz, és egyenesen tartod a fejed- akkor könnyebb lenne megállapítani.

2015. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép,bár itt meg sapka is van rajtam...

[link]


Rövidebbet szeretnék,vállig vagy max kicsivel az alá érőt.

2015. febr. 1. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg olyan hajat egyébként amivel nem kell olyan sokat bajlódnom hogy úgy álljon ahogy kell.
2015. febr. 1. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. egy ilyen szerintem jól állna:


[link]


[link]


Ez jól néz ki akkor is, ha kivasalod, és akkor is, ha teszel bele pár hullámot hajvasalóval.


Itt nézelődhetsz még, van egy jópár:) :

[link]

2015. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!