Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilót kéne fogynom hogyan...

10 kilót kéne fogynom hogyan csináljam és kb. hány hónap alatt érhető el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ennyit szeretnék fogyni. Áprilisban még 81 kg voltam, most vagyok 72 körül. De 60 a célom elvileg. Viszont sosem voltam még annyi. 168 cm magas vagyok, és 39 éves nő, de kinézetre még 30-nak se néznek sokan. :)

És te nő vagy férfi vagy,magasságod?

Mennyi a kiinduló, azaz mostani súlyod?

2013. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok... jut eszembe kérdezted hogyan?

Hát én egyszer 2 hónap alatt adtam le egy tizest a híres 90 napos hülyeséggel, de az nem jó, mert unalmas...

Most 5 kg ment le egy hónap alatt úgy, hogy amennyire tudod kerüld a kenyeret, minden pékárut, ha muszáj valamihez, hát keveset és teljes kiőrlésűt válassz. Cukor nuku!

Sok zöldség, gyümölcs kevesebb (az is némelyik elég cukros), saláták, de nem vastagon majonézzel, hanem joghurtos könnyű kis öntettel, vagy kefirrel leöntöd.

Husik párolva, kevés zsiradékon sütve, nem bundában, bár én ettem rántott husit, de nem olajba sült hasáb krumplival, hanem salátával!

Ha édesszájú vagy, ajánlom az almát! Vitamin + édeskés íze miatt csitítja a vágyadat + laktat is, uzsira tökéletes. :)

2013. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!