Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 milis fültágító csiga van a...

2 milis fültágító csiga van a fülembe, vérzik és gennyes kicsit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok segíteni hogy mit csináljak a fülemmel? 1 hete van bennt,a lyukat a fülembe 2 hete csináltattam,amíg a csigát bele nem raktam nem volt semmi,be is gyógyult szépen. Pár napja elkezdett vérezni és gennyezni. Eddig naponta többször is kivettem a csigát,megtisztítottam jodosept-el (Ricter Gedeonos jód) és körömvirágkrémmel kentem,kamillateával fertőtlenítettem. Bent maradjon inkább a tágító,és ne vegyem ki,vagy jó az ahogy csináltam,vagy hogyan gyógyulna meg?Forgatni forgassam hogy ne ragadjon be a fülembe?(a csiga anyaga gumi/szilikon) És kb. mennyi idő lenne mire begyógyul? (Csak normális,toleráns emberek válaszát várom) 17/F

2015. márc. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell megijedned, valószínűleg csak ez túl gyors a fülednek. Én, miután kiszúrtam 3 hétig hordtam benne fülbevalót, és csak azután kezdtem tágítani. Fontos, hogy fertőtlenítsd minden nap, akár többször is, erre nekem legjobban a Das Gesunde Plus teafaolaj vált be a legjobban, a fertőtlenítés mellett gyulladás gátló hatása is van, 800 Ft körül kapható a Rossmanban. Jó az, ahogy csinálod egyébként, vsak légy türelmes, szerintem 1 hét alatt meg fog gyógyulni. :)
2015. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor türelmesen várok,tovább meg lassabb tempóban csinálom.
2015. márc. 4. 18:29
 3/4 anonim válasza:

Velem is ez volt amikor a 6 milis fültágítót tettem bele. Suli után hazamentem óvatosan kiszedtem és lefertőtlenítettem a tágítót aztán kamillateás vatta koronggal kezeltem a fülemet és más napra jobb lett de hagytam pihenni és óvatosan újra beleraktam a fertőtlenített tágeszt azóta semmi baja és már 12 milinél járok :)

17/L

2015. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó neked hogy már ott tartasz,én is akkorára akarom. Ma 4x is kiszedtem,épphogy vérzett amúgy semmi,szóval haladok :D
2015. márc. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!