Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM-ben mi az a számítógépes...

DM-ben mi az a számítógépes hang, amikor közel mész a parfümökhöz?

Figyelt kérdés

Valami lopásgátló, mert nem láttam biztonságiőrt?

Nagyon idegesítő. Rossmanban pedig a biztonságiőr mászik a nyakadba, szószerint.


2015. márc. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye? :D A DM-ben én is mindig hallom...:D pedig szerintem nem ugyanarról a DM-ről van szó.A rossmanban én meg az eladóktól kapok agyfrászt.Múltkor is a barátnőmmel voltam,és ránk szóltak,hogy ne akasszuk le az ékszereket,csak úgy nézegessük(?)
2015. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van már gyereketek?

Majd azt nézzétek meg, amikor babakocsival mentek be. Úgy néznek az emberre, mint a véres húsra. :)

2015. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs még gyerekem. :)

Rossmannban volt, hogy az egyik eladó küldte rám a biztonsági őrt, aki felé hajolt a nyakamnak, mikor a dobozt olvasgattam. Volt amikor egy másik adta az utasítást, konkrétan a "kék jelzést". Nem nézek ki tolvajnak, de be sem léptem és elkönyvelnek annak. Vidéki üzletről van szó.

2015. márc. 6. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem,még fiatal vagyok.Az én esetemben is vidéki boltokról van szó.Bár engem általában az összes boltból kinéznek valamiért.Nem tudom mi bajuk van velem.:D A rossmanban mondjuk a biztonságiőr engem nem szokott csesztetni,de csak azért mert ismerem őt.Az eladók viszont igen..
2015. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen csilingelő hang? lehet nem arra gondolok mint ti :D
2015. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen kicsit zenés, de általában nem tart sokáig.
2015. márc. 7. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
igeen! én se tudom mi az, mindig azt hittem, hogy jelzés vmi bizti őrnek. de szerintem azért jelez, hogy az eladók odamenjenek segíteni a választásban. de ez csak tipp. amikor sorban állok, és nincs ott pénztáros, akkor szoktam még hallani ezt a hangot, szóval lehet, hogy mindig akkor szól. : D
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!