Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vekony, telt karcsu, dagadt...

Vekony, telt karcsu, dagadt nŐ. Melyik aMelyikell jobban a ferfiaknak? Szamit az arc szepsege ha a test fos?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 00:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Elirtam.... Melyik kell jobban a ferfinak ezek kozul???
2015. márc. 15. 00:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Szal melyik no tipus jon be :-)
2015. márc. 15. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig minden számít.

Legjobb ha minden tetszik. Vékony-telt karcsú között.

2015. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

a lényeget kihagytad,pedig már 2015 van.

a sportos csajok jönnek be.

a csont vékony 10 éve lefutott.

a dagi az 50es évekig volt menő.

a telt karcsú,vagyis a nem sportoló átlag csajnak,meg edzés és étrend nélkül lejár a szavatossága 25 éves kora körül és dagi lesz.

szóval minden szempontból a sportos a legjobb.

ott kevésbé érik durva meglepetések az embert pl hogy 10 év kapcsolat után egy tehén mellett ébred,mert egy sportoló lány 40 évesen is jó csaj lesz.

2015. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vékony és vékony-sportos. Nekem bejön az is aki nem izmoos, de nagyon vékony. 21F
2015. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne ezek a lenyegek: osszhatas, edzett, egeszseges test.. Erre vtam kivancsi. Persze mindenkinek mas a szeo, vinzo, sexy.... Es az se mindegy csak egy ejszakara vagy esetleg egy eletre akarod ;-)
2015. márc. 15. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
hát jah,mert egy éjszakára elmegy a húsosabb is,de egy életre a gyermekeim anyjának a sportosat,egészségeset választom.
2015. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!