Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmann vagy a Dm a jobb,...

A Rossmann vagy a Dm a jobb, lányok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, melyik az olcsóbb, vagy jobb minőségű áruval rendelkező bolt?

Szeretnék betankolni szépészeti szerekből (pl. szájfény, szempillaspirál), és nem tudom melyikbe menjek.:)

15L



2015. márc. 19. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-be járok, de valamilyen szinten megszokásból inkább, mint meggyőződésből. A Rossmannt nem is ismerem annyira.
2015. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
DM
2015. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossmannban van jó szempillaspirál ami olcsó is [link]
2015. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon sokáig a DM-be jártam, de átszoktam a Rossmann.ra.

Most 7végén minden sminkcucc -30%!!!! :)

Amúgy meg a DM-ben vannak a drágább drogériás sminkek (Astor, L'Oreal...stb), meg a S.HE, ami olcsó, de sz.r.

A Rossmann-ban van a Catrice, ami olcsó és nagyon jó minőség, plusz olcsó még az Essence, Lovely márka is, meg az RDL. Ezek sem rossz minőségűek, vannak olyan termékeik, amik felveszik a versenyt egy sokkal drágábbal.

Pl a Lovely sárga spirálja 800 Ft és UGYANOLYAN, mint a L.Oreal butterfly spirál, de az 4500 Ft.

Rossmannban amúgy szoktak lenni -10%-os kuponok is, plusz sok akció. A DM-ben ez annyira nem jellemző, inkább ami kupon van, az a cucc kuponnal is nagyon drága. Pl a múltkot kaptam -20%-ot Atorra, de így is aranyáron volt minden.

Na szóval a R-t javaslom, ott sokkal nagyobb a választék és jobb az ár is. :)

2015. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, bocsi a sok elírásért. :)))

Pl a múltkot kaptam -20%-ot Atorra ----> múltkor, Astorra

2015. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rossmanban szerintem a sminkcuccok kevésbé olyan híresek mint a dmbe. én rossmanba járok a szemceruzával,szemhéjpúderrel és spirálommal meg vagyok elégedve. ja és elfogadható az ára is.
2015. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én mindkettőbe járok, és mindkettőbe másért. : )

dm-ben a saját márkás dolgok nagyon jó minőségűek, a rossmannosok viszont nem mindig, de pl. a rival de loop az jó.

a rossmannban szoktam általában sminkeket venni, mert mindig van akció, sok a kiárusított cucc, 10%-os kuponom is szokott lenni. rossmannban van essence, catrice amit szeretek, rimmelt, maybelline-t is szoktam venni, meg néha lovely-t, meg az új rossmannos sminkmárka, az rdel young iszonyat olcsó és vannak jó cuccaik. a lakkokat imádom pl.

dm-ben a s-he, manhattan márkákat nem szeretem, rimmel essence nem mindegyikben van, viszont itt néha vannak más árnyalatok, mint a rossmannban. pl. rimmel mousse alapozóból dm-ben kapható világosabb is, meg a kate moss rúzsokból is több árnyalat van.

szóval így. : )

2015. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Ezt a spirált, amitvaz egyik válaszoló linkelt, tuti megnézem:)

2015. márc. 19. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
az tényleg jó spirál. amilyen gagyi a külseje, annyira jó. : D
2015. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a Rossmann kezd felzárkózni: nagyon felmentek az alapárai :( De nem csak ez a rossz hír.

2019. januártól összevonják a törzsvásárlói kártyát és a Rossmanót, ezért új kártyát ("Rossmann+") kell igényelni;

az eddig a postaládába ingyen bedobott 10%-os kuponok számát 6-ról négyre csökkentették néhány hónappal ezelőtt, de ez ingyenesség is megszűnik januártól;

az új rend szerint csak annak fognak negyedévente 4 db 10%-os kupont küldeni, aki regisztrál az új Rossmann+ programba, de ezt is csak akkor, ha az illető az előző három hónapban legalább kétszer legalább 3000 forintot költött a Rossmannban.

Én biztos nem váltom ki az új kártyát. A dm-ben is sok kellemetlen változást vezettek be, de ott legalább van társkártya...

2018. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!