Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúfolnak az osztálytársaim,...

Csúfolnak az osztálytársaim, hogy csúnya vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Örökké szidják a hajamat, az öltözködésemet. Volt, hogy tesi után a többi lány nem engedett ki az öltözőből és lökdöstek és közben azt kiabálták milyen csúnya vagyok. Ha rakok fel magamról facebook profilképet akkor az osztálytársaim alá írnak, hogy milyen ronda vagyok stb. Örökké azzal csesztetnek, hogy nem borotválom a lábam stb. Mit tegyek? Képet üzenetben küldök

2015. márc. 23. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Hány évesek, sok van még hátra suliból? Kép jöhet :)
2015. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:

nemtudom, hogy hogy nézel ki de egyet tudok


Egy jó fodrász és sminkes lehet, hogy nem feltétlenül olcsó de a legjobbat kihozza bárkiből

Keress egy jó fodrászt aki megfelelő frizurát vág és egy jó sminkest aki a megfelelő sminket megcsinálja neked, azt magadnak később megcsinálhatod


Járj el kozmetikushoz, ha valakinek pattanásos vagy zsiros az arca például akkor sokat segit


Borotválkozz mindenhol lábon, hónaljban, bikinivonalon mert higiénikusabb mintha szőrös lennél és kinézetileg sem utolsó kérdés


Öltözködj a mai divatnak megfelelően


Ha a fentieket betartod ki van zárva, hogy tovább csúfoljanak akárhogy is nézel ki

2015. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Küldheted az kepet :) nem leszek lenezo :)
2015. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
Mutasd magad!
2015. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim válasza:
Kuldhetsz kepet:) segitek...en is hasonlo helyzetben voltam:)
2015. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Küldd:)
2015. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim válasza:
Küldd :)
2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
Küldj képet nyugodtan, nekem is voltak ilyen problémáim:)
2015. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Írok mindenkinek legyetek türelmesek
2015. márc. 23. 19:20
 10/65 anonim ***** válasza:
jöhet a kép :)
2015. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!