Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket visszataszit ha...

Fiuk! Titeket visszataszit ha egy lany alacsony?

Figyelt kérdés

160cm vagyok.Tudom, ez azert nem olyan eszmeletlenul alacsony, de a korulvevo emberek szinte mind magasabbak nalam legalabb 2-3cm-rel.Sokszor azt erzem, hogy a magassagom hatraltatja a fiukat.Az osztalyomban is cukkolnak vele a fiuk, egyaltalan nem komolyan, de valahonnan kellett jonnie nekik a gondolat, hogy ilyennel cikiznek.Remelem ertitek mire gondolok.

Sokan mondjak, hogy szep lany vagyok, az alakom is jo, mivel teszek is erte, megis csak az ilyen legalja talal meg.

Latom is, hogy a suliban egy fiu nez mindig, meg a baratai mindig jeleznek neki, ha jovok, megsem tesz semmit.Talan pont ezert, mert kicsi vagyok.

Oke, sok volt a mese.:)

15/l



2015. márc. 28. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretem az alacsony lányokat. :) A fiú meg csak balf#sz, kezdeményezz te!
2015. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Rég olvastam ekkora butaságot. Mekkora szeretnél lenni 15 évesen? Az ember 26 éves koráig nő! Ahelyett hogy azt figyeled kinél vagy 1-2 cm-el alacsonyabb, a tanulásra koncentrálj több hasznod lesz belőle. És aki ezért gúnyol, az meg szimpla elmebeteg.
2015. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Aranyos lehet lehetsz. A cukkolást ne vedd magadra. Nálunk mondjuk jó a társaság, de mi azzal szívatjuk egymást amivel tudjuk. (pl Osztály társam 21 éves és 169 cm fiú. Öregnek hívjuk, de nem veszi fel sőt ő is beszól másoknak. Ezek persze nem komolyak, de baráti társaságban ez elmegy)

Lányoknál az 160 csak picit alacsonyabb mint az átlag, és ha jól nézel ki inkább előny. 160cm-hez olyan magassarkút vehetsz fel amilyet akarsz. Ezt egy 175 centis lány nem teheti meg mert 10 centivel is elég magas lesz nem még 12-15-el.

2015. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra a cukkolast, mivel tenyleg csak viccbol csinaljak, utana meg megolelgetnek.Csak azert hoztam fel ezt a peldat, mert "bizonyitottan" feltunt mar nem 1fiunak.
2015. márc. 28. 19:55
 5/18 anonim válasza:
nekem nem akadály ha alacson...
2015. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Persze hogy feltűnik:)

Nálunk is van egy lány kb. 150cm de nagyon aranyos és szép is. Kis szöszi.

2015. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy értelmes ember sem azt nézi hogy ki mekkora, mert ez tök lényegtelen, ugyanolyan lényegtelen hülyeség mint a mellméret, meg akármi, az sem számít, az egész számít, az összkép.
2015. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezen szólásod alapján: "mindig csak az ilyen legalja talál meg" egyáltalán nem vagy szimpatikus. Mi az hogy legalja? Hogy lehet ilyet mondani bárkire is? Szerintem nem a magasságoddal van a baj.
2015. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos igenis letezik az a bizonyos legalja.Ezt nem feltetlen a kulsojukre ertem.Sot.Egyaltalan nem itelkezem kulso alapjan.
2015. márc. 28. 23:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mi alapján lehet valaki legalja?

Pénz, önértékelés?

2015. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!