Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek miért borotválják...

Az emberek miért borotválják magukat és gyantáznak?

Figyelt kérdés
Miért nem lézeresen tűntetik el a szőrszálaikat? Sokkal hatékonyabb és tartós, ráadásul fájdalommentes. Csak az anyagiak miatt választják az epillálást vagy a gyantázást?

2015. ápr. 8. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki ki tudja fizetni, bírja is a fájdalmat és van egy cseppnyi józan esze akkor is előbb elgondolkodik, hogy megéri-e úgy venni egy ilyen gépet, hogy az eredmény egyáltalán nem garantált? Megéri úgy megvenni, hogy 4-5 évente kezdheti az egész procedúrát elölről? És ami a legfontosabb: megéri-e kockáztatni egy esetleges bőrrákot?

Ha megengedhetném magamnak, akkor SEM vennék ilyen gépet, mert az egészségem sokkal fontosabb, mint néhány évnyi szőrtelenség, inkább rászánok havonta kétszer fél órát a gyantázásra meg az epilálásra.

2015. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Egy lézeres kezelést néhány évente meg kell ismételned,tehát egyáltalán nem végleges.persze nem jar akkora maceraval mint peldaul egy epilalas vagy egy otthoni gyantázás de nem éri meg szerintem.én 10000ért vettem egy epilátort 5 éve és még mindig tökéletesen működik.(a fajdalmat meg néhány használat után meg lehet szokni)
2015. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
óó valóban? Én 120ezerért vettem gépet, világos bőrű és sötét, erős szőrű vagyok, egy évig használtam, az égvilágon semmit se ért :)
2015. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te vettél már,mik a tapasztalataid?
2015. ápr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem, én csak most fogok venni. De ismerősöktől azt hallottam, hogy megérhetik ezek a gépek az árukat.
2015. ápr. 9. 05:53
 16/20 anonim ***** válasza:

#13-as!


Milyen típusú gépet vettél, ami nem használt?

2015. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én inkább borotválok naponta, nekem az egyszerűbb, és 2 perc alatt megvan. A lézeres sem végleges és nagyon drága, nagyon hosszadalmas, főleg otthoni géppel ami kis felületre jó csak inkább. Épp ezért az nem is éri meg. Sikertörténeteket sem találni erről a neten, csak azt látom hogy aki vett az adja is el hamar, szóval nem épp meggyőző.
2015. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem engednék lézert a nemisz. környékére, nekem természetellenes és nem is teljesen fájdalommentes, a nyíróval meg már barátok szóval... :D És nem ugyan az, apránként nem tűnik olyan soknak és a szükséges dolgokhoz tartozik szóval nem sajnálja az ember rá azt a pár száz forintot, pár ezret. Havi pár ezer elenyésző a többi dolog között ez meg már pszichológia, hogy hogy vélekedik egy átlagos keresettel rendelkező ember a nagyobb összegű kifizetésekhez.
2015. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#16 homedics me my elos pro ultra
2015. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még ha össze is tudnám rá gyűjteni a pénzt, (külföldön vagyok, és itt tuti drágább mint otthon) de én azt hallottam hogy az sem végleges. 2 nőt ismerek akik mondták hogy bizony visszanőtt. Az egy dolog hogy pár év múlva, de akkor is.
2015. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!