Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is pozitív irányba...

Szerintetek is pozitív irányba fejlődtem 7 év alatt, vagy magánéletileg nem? 21f (kép)

Figyelt kérdés

[link]

A kép két hetes, akkor 7% os testzsírom volt, na meg ugye a fények :"D

Csak az edzésre figyelek, viszont az a bajom, hogy már 4 éve szingli vagyok, de gondolom erről én tehetek.

köszi a válaszokat :)



2015. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Külsőre mindenképpen bár ez nálam már a felső határt súrolja. Emberileg nem tudok nyilatkozni.


25/n

2015. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszi , igen rájöttem hülye a kérdésem :"D
2015. ápr. 15. 20:22
 3/41 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu,akkor ez azt hiszem ez nem kérdés.Már lassan versenyre is mehetnél.
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen, idén szeretnék a muscle beachen "debütálni" a pózok még annyira nem mennek, nem érzem magam felkészültnek egy superbodyhoz
2015. ápr. 15. 20:25
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
gondolom pont ez a baj a csajoknak is, hogy CSAK az edzésre és ezáltal magadra figyelsz. nem azt mondom, hogy baj, hogy edzel, de én az ilyen pasiktól irtózom. márpedig azért, mert 7 napból 6ot a konditeremben töltenek, a maradék 1 nap pedig buli van. egyértelműen semmi ideje nem lenne rám. másrészt kicsit túlzásba vitted szerintem az edzést. ez a test számomra már egyáltalán nem vonzó. és nem tudom igazán, hányan vannak azok, akiknek az. de gondolom azok is "gyúrós csajok" :D figyelj a testedre, eddz nyugodtan, de ne ess túlzásokba, legyen magánéleted. ne azt sugalld a nőknek, hogy neked csak magadra van időd. mutasd meg, hogy igenis képes vagy egy normális párkapcsolatra.(már ha ez tényleg így van) sok sikert
2015. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Fordíts több időt a magánéletedre és kész.

RESPECT!! bro

nagyon zorall lettél :)

2015. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Nagyon is jo iranyba haladsz, ilyen testet a teremben sem gyakran latok!

Sok sikert!

2015. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
En gyuros sportos no vagyok, de vekony szalkas alig izmos pasim van. Engem o izgat.
2015. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmi.

Gratulálok, így tovább! :)

2015. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Ez igen!

Majd ha több időd lesz barátnőd is lesz:)

2015. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!