Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy valami a...

Miért olyan nagy valami a nylon zokni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 éves ezért?

Van olyan cipőim, sportos fajta, amibe ilyent szoktam hordani, mert egyszerűen jobb, kényelmesebb benne, mert ugye vékony jobban átjön a cipő kényelme és nem melegszik benne a lábam, mint egy normál zokniba. De anyám nem szál le rólam, azt mondja, ez nőknek van stb bla bla.



2015. ápr. 16. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakon nem nagyon szoktam ilyesmit látni. Ha nem azt a fényes, feltűnő fajtát hordod, akkor szerintem teljesen rendben van.
2015. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nylon? én nőként ha fizetnének érte se venném fel.
2015. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem is venni észre szinte, mint ha mezítláb lennék, halvány akarom mondani, nincs elől sem varrása, tényleg alig látszik, tehát csak anyám csinál ebből ügyet?
2015. ápr. 16. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól tart, hogy homi vagy.
2015. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy néz ez ki? Küldj már egy linket, milyeneket hordasz.
2015. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homi, volt már nőm, de ennyire nagy dolog ez, hogy már egyből rosszra gondolnak?

Miért nem lehet elképzelni? Átlagos nylonzokni, szerintem mindenki tudja milyen az..

2015. ápr. 16. 21:58
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyen:

[link]

2015. ápr. 16. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsának tartanám, mert még nem láttam ilyet férfin. Ezek tényleg női harisnyák, de ha nem latszódik ki a cipődből, akkor senkit sem fog érdekelni.
2015. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kösz a linket, ilyesmire gondoltam amúgy. Szerintem semmi extra, ez gyakorlatilag ugyanaz az anyag, mint egy nejlonharisnya, ha jól látom. Nejlonharisnyát meg csomóan hordanak fiúk is nadrág alá, többek között én is ősztől tavaszig. És a nejlonharisnyára már nem szoktam zoknit húzni, mondjuk én vastagabb 100den felettieket hordok, amik már nem átlátszóak, de nagyon szeretem, mert kényelmes, komfortos.
2015. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát női viselet és abból se a jobb fajta, tipikusan lohasztó a legtöbb ember szerint. :D

Őszintén szólva az a kisebb baj, hogy férfi létedre hordod, szerintem sokkal gusztustalanabb, hogy sportcipővel. Nem viccből javasolják, hogy pamut zoknit hordjon az ember. A 100% nejlonnak megvannak a maga hátrányai is.

2015. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!