Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csinosabb sexybb...

Szeretnék csinosabb sexybb lenni de h kezdjek neki!?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok 60 kg közép szőke kékszemű Csajszi.Ha tudnátok segíteni meg köszönném.
2008. aug. 28. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szexibb lenni,már azzal is tudsz,ha szépen felöltözöl. Sminkeld magad enyhén...

Én 21 éves anyuka vagyok,aki 170 cm és 67 kg,csak szempilla spirált használok,de azt is csak az alsó szempillámra mert a felsőn műszempilla van. Fekete a hajam kék a szemem,szépen öltözök,tiszta vagyok, és nem majmolom a divatot,(mert nekem erre nincs keret,hogy mindig a divat után rohanjak)és mégis nagyon nagyon sok ember tart szexinek.

2008. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is igyekszem szépen öltözködni meg tiszta is vagyok meg festem is magam de semmi:(egyszer se mondták h sexy vagyok:(és a pasim is mondta h kezdjek már magammal vmit:(
2008. aug. 28. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, h a pasid mondja, h kezdj már magaddal valamit??? Szerinted ha ezt mondja szeret téged??? A szerelem egyik oldala, vagy része vagy nemtudom h nevezzem, h elfogadni a másikat olyan amilyen és nem megváltoztatni.. Engem a párom smink nélkül is szeret, sőt ha felkelek reggel hót kócosan meg stb. még ugyis szeret... ha tiszta vagy és szépen öltözöl, nem vagy trehány meg ilyen-olyan.. akkor szerintem magadhoz képest elég szexi vagy...
2008. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ezt mondta? itt nincs minden rendben:S lehet ezzel is valamit közölni akart veled, hogy már nem annyira jön be a külsőd, és akkor meg így is úgyis szakítani fog szerintem, és bocs ha kicsit erős volt, de én így gondolom:(
2008. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!