Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hiresebb,...

Mit gondoltok a hiresebb, magyar youtubegurusokrol? (nevek lent)

Figyelt kérdés

FollowAnna;Gabifrizurai:Moni szepsegvilaga;Plaura99;MiaMay;Ehsstysmink;BreakfastAtFruh;AvianaRahl;Andicreative13.

Amelyiket ismeritek arrol irjatok velemenyt es minel tobben! Kivancsi vagyok:)


2015. máj. 17. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Móni egy vicc...:D
2015. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Annát nem annyira szeretem, de vannak hasznos és jó videói, Gabit szerettem de mostanában nincsennek videói, Plaura-t kedvelem, Esztit is nagyon bírom, meg Fruzsit is többit nem nézem :)
2015. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ehsstysmink: Számomra nagggyon szimpatikus a csaj. Néha olyankor is nevet mikor semmi oka nincs rá, ez az elején enyhén idegesített de megszoktam. Toleránsnak, kedvesnek és jószívűnek tűnik. Bírom! Szépek a sminkjei, érthetők, jók az utasítások. Érdekesek a videói.


Móni: A hideg kiráz tőle. Nem ismerem, de a videói alapján így jellemezném: p*csa, hisztis, ribizlisködő, hiú, feltűnési viszketegsége van. Rettentően unszimpatikus, valahogy lerí róla, hogy csodásnak képzeli magát, külsőre is, meg viccesnek is. Nos, szerintem egyik se. A szépség relatív tehát megértem ha szépnek találják, de hogy nem vicces, az biztos. Mellesleg ahogy nézegettem, a kézügyessége se valami átlagon felüli. Akár a rajzoláshoz, akár a sminkhez, kell az az alap veleszületettség, hogy legyen kézügyességed. Na mármost Mónin látszik, hogy sokat gyakorol, sminkel, ez tisztelendő, de az is látszik, hogy nincs meg az adottsága hozzá. Ja és nem mosolyog, ez is negatív benne.


Gabifrizurai: Aranyos, de kislány. Szerintem felnőttebbnek képzeli magát, mint amilyen valójában. Szimpatikus, remélem jó ember válik majd belőle. Ügyes, szépen sminkel, jól beszél. A videói annyira nagyon nem tudnak lekötni, bele-bele nézegetni még tudok.

2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Anna nekem annyira nem szimpatikus, de ettől függetlenül jók a videói :)

Gabi szerintem még kislány, ettől függetlenül látszik rajta, hogy szorgalmas, kitartó és ez becsülendő, annyira nem gázosak a videói sem.

Azt a Plaurát, Miát és Andit nem ismerem.

Eszti nagyon jó, tényleg. Sok hasznos videója van, szép sminkeket csinál, sok jó tanácsot ad, személyisége is nagyon megfogott, szimpatikus, kedves, jószívű, vidám és ez fontos ez videobloggernél.

Fruzsit is szeretem, jó videókat csinál, nem csak a sminkesek jók, hanem a mozgósak is, ruhás is sok jó van, tényleg szeretem őt is. :)

Evit annyira nem ismerem, csak a fogas sztoriját, hát nem tudom... ő olyan átlagos. Nem rossz, de nem tudok róla jót sem mondani.



Móni egy hatalmas nagy vicc, és így nem sértek meg senkit. Az a csaj nem csinál jó videókat, ügyetlen, nem szépek a sminkes munkái sem, olyan ruhákat vesz fel, ami az alakjához nem illik (és itt most a méretre utaltam), unalmas, a lány csúnya, és a legszomorúbb, hogy a személyisége teszi őt azzá.

2015. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül elég kevéshez volt eddig szerencsém, mert inkább külföldieket nézek.


Gabifrizurái: kb. két videó elég volt tőle anno, vinnyogó idióta tini, aki azt hiszi, marha vicces, amikor nem... meg nem szeretem, amikor egy alapvetően sminkes/szépséges csatornának beállított csatorna tele van mindenféle kitöltővideókkal, amiben csak röhögnek, vinnyognak meg poénkodnak


Móni: dettó. Nem értem, mi értelme van ezeknek a szarul előadott lányok vs. fiúk szkeccseknek...


Fruh: Ő a kedvencem. Elviselhető, szép, kellemes a hangja, túl sokat nem dumál feleslegesen - pont annyit beszél a témákon kívül, ami még elviselhető, jó a humora, kedvelhető, aranyos. A kritikái pontosak. Az egyetlen dolog, amivel nála nem értek egyet, az az, hogy nem minden videónál írja oda a hongkongi-kínai ruhás haulokhoz, hogy ezekért nem ő fizetett - de mivel videóban már elmondta ezt, hála a jó égnek nem sunyiskodásból teszi, de azért zavaró.


Ehssty: Na, nála azt untam meg, hogy haul videó, kb. 40 perc, ebből 15 percig vinnyog, röhög és elmeséli a fél életét...


Aviana: a hangját meg kellett szoknom, sztem kicsit affektál... de amúgy rendes, kedves, aranyos, nem húzza rétestésztára a videóit. Néha kicsit kioktató tud lenni mondjuk, de nem vészes.

2015. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Lehet amúgy, hogy azokkal, akikkel a bajom van, abból fakad, hogy idén leszek 26 éves, és már megkomolyodtam annyira, hogy ne azt higgyem jó, igényes vagy érdekes videósnak, aki folyton teszi az agyát meg röhögcsél... külföldiekből is az idősebbeket nézem rendszeren, mert ők sokkal érettebbek, pontosabbak, összeszedettebbek és kevésbé megjátszósak (Fleurdeforce, EmilyNoel, GlamLifeGuru, MakeupTIA, Amarixe kb.).

2015. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

followanna: nagyon idegesítő, hogy sokszor énekelve beszél, meg ordít kb. a videóiban, elég ripacs a csaj. meg volt ez a kamu nyereményjátéka, hát elég gáz. a helyében életemben nem csináltam volna több videót, olyan szégyen volt. meg volt valami találkozó is, megígérte, hogy megy, aztán a találkozó előtt arra nem volt képes, hogy megnyissa a szervezők üzenetét. szarta le az egészet. de ha ingyen cuccokat adtak volna, rohant volna ő is. szóval kb. ennyire becsüli meg a nézőit...

gabifrizurai: kislány...

móni: tud sminkelni, csak elég gáz az ízlése, meg ask fm-en elég bunkó tud lenni. engem nem zavar, hogy nem mosolyog, sőt, utálom, amikor a videósok egyfolytában indok nélkül mosolyognak meg kedvesnek akarnak látszani.

miamay: ő nagyon szép, de uncsik a videói.

ehssty: nála is idegesít, hogy mindig nyerít a röhögéstől, meg elég sok gagyi videója van. viszont szépen sminkel, meg vannak olyan videói, amik számomra is hasznosak voltak (alapozó világosítás, szempilla szérum, stb)

breakfastatfruh: ő is ügyesen sminkel, érthetően magyaráz, ő nem ripacskodik.

avianarahl: nekem nagyon unszimpi.

andicreative: nem ismerem.

szilvaleszilvuple az, aki nekem még szimpi.

szóval én annyira nem szeretem ezeket a magyar jutubosokat, szerintem nem "guruk". külföldieket jobban szeretek nézni, főleg olyanokat, akik az arcápolással is foglalkoznak, és nem csak a vakvilágba veszik meg a legújabb termékeket, hanem nézik az összetevőit is...

25L

2015. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja meg a smink és a többi nevű blog írója, bia is szimpi, ő is csinál videókat. arcápolással, sminkeléssel is foglalkozik, ügyes, értelmes, okos csaj. vele élőben is találkoztam már, amikor vettem tőle valamit, jófej volt.
2015. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

FollowAnna: nagyon szeretem, jol fel vannak epitve a videoi, jo a nyelvtanja (!) es jol eltudja mondani a dolgokat. Hasonlo a stilusunk, leginkabb a sminkelos videoit szeretem.

Gabifrizurai: ez az az egyik csaj a youtube guruk kozott aki szo szerint irrital. Gyengenek tartom a videoit, unalmasnak es kb. az elso perc utan abbahagyom a videoi nezeset mert annyira unszimpatikus :(. Persze tisztelem a videozasert meg hasznos tippeket ad, de ez van.

Moni szepsegvilaga: egy vicc, szo szerint. O a masik akit nem szeretek, mar a kinezete is hatborzongato szamomra. Nem szeretem ahogy beszel, ahogy magyaraz, mar hallgatni is rossz.

Plaura99: nem nezem

MiaMay: nem nezem

EhhstySmink: nagyon nagyon szeretem (Mutter <3 :D). Meg kell szokni a stilusat, nagyon kulonleges. Ha az megvan beleszeretsz a videoiba. Profin sminkel *irigykedes*, es jok a temai amikrol beszel.

BreakFastAtFruh: nem kedvelem annyira, bar nem is az utolso helyen vegez. Jok a temai, de ahogy azt elmondja nem nagyon birom. Amikor meg a legkisebb varrashiban is kiakad....azmar tulzas. Talan ahhoz hogy nem a kedvenceim kozott foglal helyet nagyban hozzajarul az is, hogy nem ugyanaz a korosztaly vagyunk. Azert elvagyok vele, nezegetem a videoit.

AvianaRahl: nem nezem

Andicreative13: nem nezem

(Bocsi a helyesirasi hibakert, telorol vagyok :))

2015. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Huuu koszonom nektek! Azert itt latszik, hogy mindenkinek mas tetszik:)
2015. máj. 18. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!