Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar pasik többsege miert...

A magyar pasik többsege miert nem helyes vagy igenyes?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy a tobbseg elhanyagolja az alakjat(elhizott) kulsejet nem sportol vagy tul kivan gyurva es meg dezodort is luxus hasznalni egyeseknel.Az arcuk kinezeterol tudom nem tehetnek de akkor is miert nincs egy helyes pasi?!

Nekem tetszik a szeles homlok arcszerkezet nem a meghizott kerek arcra gondolok. XD vagy legyen kicsit karakteres vagy szep ovalis arc.


Azsiaiak ha van kedvetek ismerkedni irjatok!

Szeretem a jrock-ot es a k-pop-ot is.^^



2015. máj. 7. 11:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Mert nagy a szegénység hazánkban!
2015. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj a vágott szeműekhez..
2015. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
76%
Te biztos szép vagy!:D
2015. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

ennek semmi koze a szegenyseghez otthon is lehet edzeni vagy dezodort venni max.500 ft!!


mennek is ha lenne ra lehetosegem. ;)

2015. máj. 7. 11:36
 5/40 A kérdező kommentje:
azt mondtak az vagyok. :D
2015. máj. 7. 11:37
 6/40 anonim válasza:
84%
Hatalmas a problémád! Majd találsz hidd el. Később változnak majd az igényeid. Addig csukd be a szemed és várj. Ja és ismerkedj az fb-n. Te rajtad nincs hiba ???
2015. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sok helyen éltél már külföldön, hogy ezt így meg tudod állapítani, hogy ez csak a magyarokra igaz. Mondjuk egyáltalán nem igaz, hogy a többség ilyen lenne.
2015. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
100%
A gyakori tenyleg a hulladek tarolohelye...Lasd pld a kerdezo.
2015. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
58%

Te könnyen beszél kis punci, ki van nyalva a segged, meg apuci eltart stb..


De szegénység van! A nők csak pofáznak hogy pénzt kérek, miből is adnánk mi férfiak?

2015. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
95%
Hmm érdekes kérdés én sokkal több elhízott nőt látok mint pasit , míg a férfiaknak nagyobb százaléka sportol a környezetemben , szinte minden második csinál valamit addig a nők közül 10-ből 1 aki valamit is csinál magával .....ez a környezetemben van ....
2015. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!