Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jó képet SE tudok csinálni...

Egy jó képet SE tudok csinálni magamról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan már röhej, hogy ennyire ne lehessen valakiről jó képet csinálni..:D

Hiába sminkelem ki magam, öltözök ki szépen, hiába lövöm be a hajam, csináltam már képet webcamerával, fényképezővel, telefonnal(rosszabb és jó minőségűvel), elöl lévő kamerával, hátul levővel, extra jó fényképezővel, egyszerűen egy kép se lett jó rólam! Nincs egy jó ballagási, vagy szalagavatós képem, mert vagy hülye a tartásom, vagy bénán mosolygok...mindig van valami.

Amikor nagyon szépnek érzem magam, igyekszem sokat csinálni, de egy sem olyan, amilyen nekem kellene(mások is mondták már, hogy valahogy nem én vagyok a képen).

Alapból szépnek mondanám magam, és szeretném néha egy-egy képpel ezt vissza adni(nem vagyok a netre posztolgatós, de pl. két éve nem tudtam lecserélni egy normálisra a képem, pedig azóta rengeteget változtam:D).

Ti ezt hogyan oldjátok meg ilyenkor? Nem ez a világ legnagyobb gondja, de frusztrál, mert a volt barátom is kért tőlem képeket, de egyszerűen a háromnegyedén nagyon csúnya voltam.


2015. máj. 30. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha más fotóz, akkor sem jó, vagy csak ha te fotózod magad?
2015. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor sem jó! :( Vagy erőltetett a mosolyom, vagy béna a beállásom.

A lesifotók, ha nagy nehezen jók, akkor vagy a fél fejem van rajta, vagy görbe a tartásom..:D

2015. máj. 30. 23:08
 3/8 opened paradise ***** válasza:

80-ból lesz 1 kép,ami nem hitvány,hanem csak rossz.

Megértelek :D

2015. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tényleg így van...:D

Múltkor is csináltam vagy 60-at, aztán már majdnem sírtam, hogy ilyen nem létezik, a többi lány meg teszi fel a jobbnál jobb képet, aminél tátva marad a szám még nekem is.:D

2015. máj. 30. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, hát azért simán előfordul, hogy mások is több képet készítenek, meg van, aki kritika nélkül felteszi a rossz fotót is.

Időzítőt használsz fotózáskor, vagy csak kézben fogod a kamerát, és úgy?

2015. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindkettőt próbáltam már. Múltkor már a tükröt is oda állítottam, hogy lássam magam, mi áll jól, de tragédia.:D

Persze, tudom, a rosszat is felteszik sokan, de nekem rengeteg olyan lány ismerősöm van, akik csodaszépek a képeken, 6-7 jó képük minimum van, és ezek extra jók.:D

2015. máj. 30. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutass nekem pár képet, és megmondom, min változtass!
2015. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És csak szerinted nem jók a képek, vagy más szerint se? Lehet hogy csak túl kritikus vagy magaddal szemben. Szerintem is mutathatnál pár képet.
2015. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!