Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ferde a köldök piercingem....

Ferde a köldök piercingem. Mit csináljak? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Ma lövettem a köldökpiercingemet. Már minimum egy éve akartam, mire elhatároztam, hogy "na most tényleg elmegyek". Meg is lett, egy apró hibával...kicsit ferde lett. Egyáltalán nem feltűnő, maximum akkor, ha valaki nagyon közelről nézi meg, plusz ami a bőrömben van része elég hosszú és lehet az is rátesz, hogy elfordul kicsit. Ti a helyemben mit csinálnátok? Visszamennétek a piercingerhez és kivennétek, majd újralövetnétek egy idő múlva, mikor már beforrt szépen (mert ugye teljesen friss seb, hamarabb gyógyul mint egy hónapos piercingheg. Vagy pedig hagynátok a francba és nem cseréltetnétek ki. Kétségbe vagyok esve. Nem sok ilyen kérdést találtam, úgyhogy nagyon megköszönném a válaszokat. Ha kell képet küldök üzenetbe, hogy jobban ellehessen dönteni, hogy mit is tegyek.

2015. jún. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem venném ki! Ha nem is feltűnő, minek kattogni rajta? De ha küldesz képet, megnézem, mennyire indokolt a pánikod! Nő vagyok, nyugi :)
2015. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet
2015. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább miután meggyógyult, vegyél másik ékszert, amivel már nem látszik a ferdeség!
2015. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elküldtem aki kért képet. Nem tudom mit csináljak, hétfőn visszamegyek hozzá, mert nővérem is akar csináltatni, aztán hátha többet tud mondani.

De ha újralövetem biztos nem fogom kétszer kifizetni, ha egyszer ő szúrta ferdén.

2015. jún. 4. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
hát pedig kiakarja majd veled fizettetni.. nővéredet meg nehogymár olyan szalonba küldd, ahol egy ilyen teljesen alap dolgot nem tudnak megcsinálni
2015. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kivettem azutáni nap majd miután beforrt (mivel még friss seb volt, viszonylag hamar) kiszúrattam az egyik rokonommal, mert közben rájöttem, hogy kozmetikus :D

És most már minden jó, mert tökéletesen csinálta meg, jobb nem is lehetne :D

2015. júl. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!