Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hosszú szakáll miért ment...

A hosszú szakáll miért ment ki a divatból? Nem az a férfiasság egyik legnagyobb szimbóluma?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik pasin a szakál :3 nem tudom miért ment ki a divatbol :3
2015. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
azért mert igénytelen!
2015. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem rövidre nyírt (majdhogynem borosta szintű), rendezett szakállam van, de azt imádják. :D
2015. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen, a 3-as tökéletes, az ő fazonját imádjuk! :) A dús, hosszú szakáll nekem nem az esetem, nem vonzó a számomra. Valahogy megboldogult nagyapám jut eszembe róla :s


22L

2015. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
nem, nem ez a férfiasság szimbóluma. ezer más dolog, inkább fel se sorolom. amúgy pont hogy mostanában visszajött a divatba, de nekem nem igazán jön be.
2015. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem egyáltalán nem jön be.

Öregít, és ronda.

2015. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Rohadtul nem ez a férfiasság szimbóluma.


Az igazi férfiaknál a férfiasság nem a külsőségekben nyilvánul meg elsőként!

2015. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

"azért mert igénytelen!"


Akkor ezt egy kopasz is mondhatná akinek van haja. Egy szakállat ápolni kell! Én nem csak a borotvát veszem elő, hogy pár helyen igazítsak hanem géppel 6-7 milliméteresre vágom azután szakáll ápoló olajjal puhítom. A nyak résznél ahol borotválva van ott meg hidratáló géllel. Te semmit nem csinálsz csak lehúzod mindenhol amit lehet rosszul. Ha férfi vagy.

2015. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elvileg férfiasság szimbólum lenne mert általában csak férfiakon nő. Csak hát ez is az őrült "divat" nevű jelenség áldozata lett. Ha fájna vagy vérezne az eltávolítása akkor nem vagdosnák olyan sokan :)

Olvastam valahol hogy a római színészek vágták rendszeresen a szakállukat hogy női szerepeket is tudjanak alakítani. A népszerűbbeket elkezdték majmolni. Később amikor már nagyon elterjedt, átcsapott abba hogy így különböztették meg magukat a görögöktől. Azóta maradt fenn ez a divat, mert egy idő után a nők is ezt szokták meg és idegen lett számukra az arcszőr. Én alapvetően a természetesség híve vagyok de mondjuk a női lábszőrre mégsem vágyom ;)

2015. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bdhhxhhd válasza:
Ez nem a férfiasság szimbóluma és számomra nem is igazán vonzó.
2015. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!