Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hosszú szakáll miért ment...

A hosszú szakáll miért ment ki a divatból? Nem az a férfiasság egyik legnagyobb szimbóluma?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem férfiasság szimbóluma, de viszont férfi szimbólum. Kettő között van egy kis különbség. Ez olyan mint a rossz fiú és a bőrdzseki. Nem lesz valaki rossz fiú, mert bőrdzsekit visel, de ha rossz fiút akarunk akkor bőrdzsekivel ruházzuk fel.
2015. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem azért mert a fiúk hiúk és megunták ápolni. Vagy pedig mert eltakarta babaképüket! :-)
2015. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 GangsterMacska válasza:
Szerintem azért, mert furán néz ki, nehéz vele enni és öregít. Mert ugye mostanság a csajok az ilyen fiatalos pasikat szeretik. :)
2015. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hosszú szakáll? Kedves kommunista, hol élsz? Manapság a fiatalok a fanszőrzetüket is lenyírják, pedig szerinted milyen erotikus az is, ugye?
2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
GangsterMacska hétfőn én egy tini csajt dugtam szakállasan;) Nem is vettem észre hogy undorodnak tőle:D
2015. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A katonaságban szokták azt mondani,hogy azért borotválkoznak,hogy ne keverjék össze őket a nőkkel. :DD

Amúgy azért ment ki a szakáll a divatból,mert egyre több a nőies férfi.

Meg hát ha rendes,normális szakállat akarsz,azzal többet kell törődnöd,mintha csak reggelente átkapirgálnád az arcodat a borotváddal.

Bár mostanában kezd újra divatba jönni,főleg a hipszterek körében.

A férfiasságod nem a szakállon múlik.

Ez egy elég nagy probléma,hogy a férfiasságot a külsőségekkel mérik.

Borotvaál,gyantáztat,meg milyen franc tudja eljárásokkal szőrtelenít.

Az az ő dolga,hogy mit csinál.

Az hogy ki mennyire férfias,az a jellemében nyilvánul meg:figyelmes,határozott,segítőkész,megértő.

Az hogy egy férfi borotválja a lábát,az csak szimplán röhejes nekem,bár lehet,hogy velem van a baj.

De attól nem lesz kevésbé férfias a szememben.

2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!