Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legfájdalmasa...

Szerintetek mi a legfájdalmasabb dolog amit a nők tesznek a szépségért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hallottam, (valami olyasmit,) hogy az egyik nő amputáltatta a lábait, hogy magassarkút hordhasson. Bár nyilván altatták szóval nem fájt, de durva. Tényleges fájdalom? Nem tudom, talán a bajusz szőrtelenítés. :D A fene tudja. 22/f. :D


Szerinted? :D

2015. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha amputálták a lábait hogy hord magassarkút? Én azt hallottam hogy magasítás céljából eltörik a lábcsontokat és ilyen módon nyernek pár centit. Ez pl nagyon fájdalmas, de szerintem aki függő annak semmi se elég fájdalmas a szépség elérése érdekében.
2015. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a gyantáztatásnál még a csonttörés sem fájdalmasabb!
2015. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
A gyantázás egy pillanat a csonttörés hosszú heteken át fáj. Kinek mi :D
2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális körülmények között (semmilyen agyament műtét) a gyantázást és a tűsarkú hordását említeném :D Biztosan fáj a mellműtét, orrműtét is. A többi valóban elmebeteg baromságról meg nem is beszélve.
2015. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már szerencsében kihalófélben van a Kínában az a hagyomány, h a kislányok lábát elkötözik, hogy lótusz formájú legyen. Egy életen át fáj. Ilyen lesz a végeredmény, ez akkoriban a szépség netovábbja volt.


[link]

2015. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
20%
Hozzá menni egy vén emberhez, a pénzért, hogy tudjon venni szép ruhát, rúzst, ékszert (szép legyen) a láb gyógyul.. több éven át undorodni.. az is Rossz lehet.
2021. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kebelnagyobbító műtét. Iszonyatos nehéz utána hetekig.
2021. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dávid86 ***** válasza:
Elektrolízises szőrtelenítés teljes láb és intim részeken. Nézzetek utána mennyire fáj.
2021. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fura, hogy a prostitúció (házasság pénzes öreggel), azt nem tartják fajdalmasnak. :-) abból van a műcici is. Leg többször. Elviselni a sugar daddyt. Az nem fáj? Persze hogy nem. Ha csak teste van, lelke nincsen :-)
2021. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!