Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyagból készült...

Milyen anyagból készült piercinget ajánlanátok érzékeny bőrrel?

Figyelt kérdés

Tavaly június vègèn szúrattam piercernèl egy helixet a jobb fülem felső porcába. Mint utóbb kiderült, egyáltalán nem orvosifèm volt a golyózáras karika, ès rendesen el is színeződött. A fülem pedig augusztus közepe felè sem volt hajlandó begyógyulni, ès feldagadt a gennytől rendesen. A háziorvosom szedte ki a fülemből a karikát. Azóta pedig az anyukám nem engedi újra szúratni a lyuk helyèn..


De èn mindenkèppen újból szeretnèk ilyet, ès ha más mód nincs rá, akkor kiszúrom magamnak. Alaposan le fogom jegelni a területèt, ès a fizikai fájdalom (ha lesz is), nem tántorít el.


Szeretnèk tanácsokat, tippeket kèrni tőletek ehhez az akcióhoz. Szerintetek titánium vagy szilikon/műanyag èkszert kellene vennem? Mindenkèppen karikát szeretnèk. A piercerhez pedig..jelenleg nincs zsebpènzem újra elmenni 4000 Ft-èrt szúratni, ès mèg ott helyben is piercinget választani.


Esetleg tudnátok Kaposváron olyan üzletet ahol van kínálat?


A segítsègetek előre is köszönöm! (Egy 16 èves lány.)



#piercing #helix #titanium vagy szilikon #szúrni magamnak
2015. júl. 13. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat! bőrre*
2015. júl. 13. 19:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Segítsègeteket*, ès „rendesen" szóismètlès.Telefonról nehèz kicsit hibátlanul nagyterjedelmű szöveget írni.
2015. júl. 13. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat en kilovettem (bar tudom hogy porcba szúrni erdemes) 2000 forintert, orvosi fulbevaloval

Varok par hetet mig begyogyul es utana rakhatok bele olyat amilyet akarok:D

2015. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn kozmetikusnál sem szeretnèm kilövetni (ès nem is sokan ajánlják), mert..erre sem szeretnèm azt a 2000 Ft-ot elkölteni. Ráadásul nem hiszem, hogy a Kaposvári kozmetikusok èrtenènek rendesen az ilyenhez. Ès tudom hogy nem olyan okos döntès karikával kiszúrni első körből..de olyannal szeretnèm az esetleges vadhús ellenère is. A lyuk is olyan menetes szerintem a porcomban. De..mèg talán meggyőzhető vagyok a kezdetleges talpasban. Mit gondoltok?
2015. júl. 14. 08:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Befolyásol bármit is az előző szúrott piercing "menete"?
2015. júl. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!