Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Miért piszkáljátok...

Lányok! Miért piszkáljátok azt akinek nincs melle? Miért kell ráerőltetni a plasztikát?

Figyelt kérdés
bevallom nagyon pici a mellem (szinte nincs is) de ettől függetlenül vékony vagyok és csinos.tehát semmi bajom mgammal.De a nagy,nagyobb mellű barátnőim állandóan basztatnak hogy miért nem akarok plasztikát.Meg hogy nekik milyen jó hogy nagy a mellük.Engem ez nem érdekel én szeretem magam miért kell mást csúfolni csak azért mert neked nem tetszik?

2015. júl. 24. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne általánosíts. Azért mert te neked olyan barátnőid vannak akik ezzel piszkálnak, elhiheted, hogy sokan nem ilyenek. Nekem is nagy mellem van, és sosem piszkálom a barátnőmet mert neki kicsike. Sőt lelkem mélyén picit irigykedem is, mert sokszor olyan szép felsőket feltud venni amit én a melleim miatt nem.
2015. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Valószínűleg azért erőltetik, mert bennük nincs semmi értek, csak a melleik, ezért téged is az ő szintjükre akarnak hozni (mondhatjuk úgy is, hogy féltékenyek). Amúgy azt nem mesélték mellé, hogy milyen hátulütői vannak a nagy melleknek? Pl. a hátfájás, melltartó szinte folyamatos használata, futás közben igen problémás, és a többi? Igaz, hogy a nagyobb esztétikusabb, de kb. ennyi.
2015. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
29%

Szia :) Először is 18/F vagyok és engem ez kicsit sem zavarna. Másodszor teljesen normális vagyok külsőre és belsőleg is tehát mielőtt azhinné valaki. Nem vagyok valami kiindult barom akinek mindegy.

És itt ugyis mindenki aztmondja hogy ő nem csúfolódik ilyen miatt vagy csak bunkóznak szoval komoly válasz az ritka. Én komolyan válaszoltam.

2015. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

ma 15:36

Te a válaszod sem komoly, te nyomulni akarsz. Nyilván nincs nőd, és görcsösen akarsz egyet...


Kedves kérdező. Cseréld le a barátnőidet mert a barátok nem erőltetnek semmit a másikra.

2015. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
A 3mas vagyok. 15:44es válaszolótól kérdezném hogy mit okoskodik? Elárulom van "nőm" 2 éve és nem akarok nyomulni. De pont a te fajtád az aki csúfolódik mint az oviban mert egyből belekötöttél a válaszomba. Pancser vagy. Ennyi...
2015. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

ma 15:58

Látom sok eszed nincsen... Na menj és szed be a nyugitablettát kisfiú.

2015. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem fogok veszekedni és többet nem is foglalkozok veled xD Poén vagy ember. Vedd észre. Gáz. Azt nem tudom minek foglalkozol velem xD Én nem nyomulok mert van barátnőm. Normálisan válaszoltam ami neked valamiért nem tetszett. Nem kell megmondani mi nem tetszett mert am nem érdekel. És bocsánatot kérek a kérdezőtől mert nem erre volt kiváncsi. És mégegyszer semmi baj nincs azzal ha valakinek kicsi a melle.
2015. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak hülyék a barátnőid. Bocsi, elhiszem, hogy szereted őket, meg minden, de nem a mell a világ közepe, az csak egy testrész - pontosabban kettő.

Nem értem, miért is jobb nekik, hogy nagy a mellük? Mert a primitívebb féle hímek megdugandó húsdarabot látnak bennük? "Jééé, cici, bámuljuk meg, dáááá!" Kinek kell ez? Én annak örülnék, ha az enyém kisebb lenne. :(

Egyébként meg a te tested, ha te magad nem akarsz plasztikát, akkor abból nem is lesz műtét. Ez a lényeg. Nem fognak a "barátnőid" lekötözni, elaltatni és megműttetni akaratod ellenére.

2015. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!
2015. júl. 24. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyenek nem barátnők! Meg kit izgat, h ők mit gondolnak, ha te így vagy elégedett magaddal? Nem velük fogod leélni az életedet, hanem önmagaddal és tuti lesz egy piszok jó pasid, aki imádni fog úgy ahogy vagy :) Szóval magasról ejts a véleményükre! :)
2015. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!