Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpierchinges fiuk lanyok?...

Nyelvpierchinges fiuk lanyok? Help me! Fontos?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje gondolkodom a nyelvpierchingen. De az a baj hogy a boromon is lassan gyogyulnak a sebek(pl masodik lyuk afulemen van hogy neha meg most is begyullad pedig egy eve bent van. Es ha kiszednem kb 1het es beforrna.egyszer mar majdnem) Es a fogaim is gyengek de ez nem nagyon zavar van fogorvos...felek hogy fajni fog ha kiszuratom a nyelvem , vagy csunya lesz sokaig.

A csunyasagon a nagyon nagy dagadast es a gennyesedest ertem ami nem lenne jo a baratom miatt. Szerintetek?

Foleg az olyanok tapasztalata erdekel akiknek nehezen gyogyulmak a sebei es/vagy problemas a bore.

Koszonom.



2015. júl. 27. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Problémás bőr alatt mit értesz? Nekem problémás: tég pórusok, zsíros, plusz 34 éves létemre megint ragyás vagyok pffff... Ja és a fogaim sem a legjobbak - sajnos genetika nálam. :S

Nyelv pc-mmel semmi baj nem volt, be sem dagadt, csak egészen kicsit és szépen begyógyult.

2015. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én minden sza..rra allergiás vagyok, a fülem semmit nem bír,még az aranyat sem, folyton begyullad. Allergiás vagyok a hajfestékre,néhány kozmetikumra is. Ennek ellenére 7. éve van meg a nyelvpc-m. Orvosi fémet raktak bele és azt is hagytam benne,azt bírom és azt elvileg mindenki bírja. Amikor átszúrták fájt kicsit, meg utána egy hétig dagadtabb volt,de nem annyira,hogy zavaró legyen. Gennyes,gyulladt nem volt. A fogadat nem bántja a nyelvpc. hacsak nem "játszadozol" vele,hogy hozzáérjen. A lényeg,hogy hivatalos szalonban csináltasd,ahol jó anyagokkal dolgoznak és sterilen. Kóklerhez,kezdőhöz ne menj, mert ez nem egy egyszerűbb pc. ezt ha elcseszik nagy baj lehet belőle. Ha jó helyen csináltatod, nem lesz semmi baj. :)

26/N

2015. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!