Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha csak egy táskám van,...

Ciki ha csak egy táskám van, és azzal járok mindenhova? Igénytelen dolog?

Figyelt kérdés
Csak használható táskám van, ezzel megyek fősulis órákra, ezért nagy méretű. Valakitől hallottam, hogy ez igénytelenség, egy nőnek legyen minden alkalomra táskája. Ezzel a "legyen minden alkalomra" dologgal egyetértek, de most spórolós időszakokat élek meg, nem is járok olyan helyekre ahova másmilyen kéne. Ha nagyon kell, van egy ilyen elegáns stílusú. És ennyi, nincs más.

2015. júl. 28. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki az.
2015. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg hiába van sok, sosincs időm átpakolni... na bumm. Inkább azt használom, ami kb mindenhez passzol, mint elkéssek, otthon hagyjak dolgokat emiatt, ha valakinek ez igénytelenség, hát az ő baja. :D

Azért egy sportosabb nem árt, mert túrázni elég érdekes és kényelmetlen lehet egy retiküllel vagy ha 1-2 napra utazol elég egy hátizsák is. Meg egy alkalmi táska jól jön, ha gyakran jársz bálokba és színházba, de ilyet akár turizni is lehet olcsón jó állapotban meg írtad, hogy van is. De ha az általában használt táskád nem valami kiscicás, rózsaszín, szőrmés és kockás darab, akkor nem gond, ne aggód túl a dolgot. Van, aki táskamániás és szúrja a szemét az ilyen és boldogan veszi meg a 652. darabot is, de nem mindenki ilyen és kész. :D

2015. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele semmi baj. De ha úgy adódik, és elegáns helyre kell menned, akkor legyen oda is valami - de írtad is, hogy van. Szóval no para. :)

(Szerintem nekünk nőknek csak azért van sok táskánk, mert majdnem minden szettünkhöz szeretnénk passzítani egyet. Legalábbis is így vagyok vele. :D)

2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Szerintem nem az.
2015. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!