Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és...

14 éves lány vagyok, és szeretném kilyukasztatni a fülemet (egyszerű, mindkét fülcimpán egy-egy lyuk). Szerintetek nem vagyok hozzá túl fiatal, vagy túl idős?

Figyelt kérdés
A legtöbb lánynak ma már (szerintem) ki van lyukasztva a füle, de nem is (csak) ezért szeretném, hanem mert annyi cuki fülbevalót látok, és kedvet kaptam hozzá. Meg egy picit talán félek is tőle, hogy fájni fog, meg a Claire's-ben fogjuk valószínűleg, és ott olyan, hogy mindenki láthat. És vajon mit szólnának hozzá azok, akik ismernek? Szerintetek jó ötlet?A válaszokat előre is köszönöm!
2015. aug. 2. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, én is nem rég lövettem. Csináltasd, egyben nőies is szerintem egy-egy szép fülcsi :)


Na én épp ezért lövettem ki a picilányom fülét nem rég, hogy ne 14 évesen akarja, mert hogy félne tőle, most meg ugye már el is felejtette :D


21/L

2015. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyon, de nagyon pici koromban ki lett lőve, még nem voltam 1 éves sem.


Tehát nyugodtan, előbb is simán lehetett volna. A fülbevaló viselése természetes. :)

2015. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy! Az én fülem már ki lett egészen kicsi koromban, és még jó, mert ha most kéne, akkor félnék. :D Jó ötlet, persze! :)
2015. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis :) Nincsen ezzel semmi baj. Szerintem ez egyáltalán nem korfüggő...és nem is végleges dolog, ha nem tetszik vagy valahova nem akarsz hordani akkor kiveszed és kész. Viszont egyébként sem hiszem, hogy bármi problémája lenne vele bárkinek is, ha meg mégis akkor sem kell vele foglalkozni mert nem igazán van hozzá közük. Az a lényeg, hogy neked tetszik-e. Nekem már volt, hogy páran beszóltak mert van több is a fülemben és még tervezek is párat. A nagymamám szinte minden találkozáskor kifejti, hogy csalódott bennem és szerinte ritka ronda, de már megszoktam :) Egy pár fülbevaló a cimpába szerintem mindenképpen csini és semmi durva nincsen benne. A lövéstől meg nem kell félni, nem fáj az.
2015. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!