Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Életem első sikeres fogyása...

Életem első sikeres fogyása közepén járok, fiúk, szerintetek álljak meg 1-2 kg múlva egy kicsit teltebb alaknál, vagy fogyasszam le magam szép vékonyra?

Figyelt kérdés
Sikeres alatt azt értem, hogy nem három nap után adtam fel, és nem áhítozom már hetek óta az egészségtelen kaják után, fel vagyok töltődve energiával. Úgy érzem, hogy "most vagy soha" végre lehet olyan testem, amiben tényleg vonzó lehetek. Jelenleg 65kg-nál tartok, körülbelül 62kg-osan lennék olyan tipikus "nőiesen telt", vagy szerintetek menjek le egészen 55kg-ig mikor már pont átlibbenek a karcsúbb kategóriába? Melyik lenne vonzóbb?
2015. aug. 3. 11:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
34%

Aha és abból tudni kéne?


Oké, majd valaki megírja, nekem aztán tökmindegy, csak így semmi értelme a kérdésnek.


Lehet, hogy válaszolnak igen/nem et... de az így aztán nagyon hihető lesz. Nem engem csapsz be vele.

2015. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nincs értelme a kérdésnek? Nem fogok képet feltenni a még nem létező alakomról. Most, ha feltennék 65 kg-osan képet mi értelme lenne? Teljesen máshogy nézek ki, ha még fogyok. A képből nem lehet megállapítani semmit. Miért nem elég annyi lényegnek, hogy én ismerem saját magamat és tudom, hogy milyen paraméterekhez milyen kinézet párosul?
2015. aug. 3. 11:46
 13/14 anonim válasza:
Most komolyan, ilyen kérdésre milyen választ vársz, kép nélkül tényleg semmi értelme. Pont hogy kép alapján lehet megmondani, hogy most elég vonzó vagy-e, vagy néhány kilóval kevesebbel lennél szexibb.
2015. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Énis 163 cm magas vagyok és 60 kg nekem igy tökéletes, de am ha kuldenel képet akk szivesen segitenék...Én 72 kg voltam es 12 kg ot fogytam, de am végezz el tornákat is mert az segít az alak formálásban :)
2015. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!