Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan ronda vagyok senki nem...

Olyan ronda vagyok senki nem bir rám nézni. Nincs patanásom meg ilyesmik szimplán az arcom ronda. Nincs senkim mert beszélgetni normalisan senkivel nem birok. Probaltam mar de mindenki kerül. Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

#Milesszha
2015. aug. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
fiu vagy lany vagy? hany eves? a fiatal vagy, rengeteg minden valtozhat meg...nezd meg hany olyan modell celeb van, akikhez fiatalabb korukban sztem meg sokan bottal se mertek volna hozzaerni :)
2015. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Képet!

És nem kell öngyilkosnak lenned

2015. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan ronda ember nincs szerintem. Meg nem is a külső a fontos az életben. Aki okos, tanult, rendes, jól nevelt annak nem kell szépnek lenni ahhoz hogy sikerei legyenek az életben. Szedd össze magad.
2015. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha egy olyan pasi akinek szabályosan letépték az arcát és fellvartak neki egy másikat, talált magának nőt, neked sem lehet olyan nehéz dolgod.
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Màr nem birom. Volta pszihologusnal es aszt monta semmi bajom. De sokszor màr elmegy az esszem és tudatom nélkül csinàlok dolgokat. Tegnap munka közben egy helyben àltam és rà egy percre aszt veytem észre hogy a késs a kezeben és vàgdosom magam. Sokszor nem emlékszem mitt csinàltam. A mellkasom fàj a fejem is és sokszor szédülök.
2015. aug. 15. 19:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Aszt olvastam hogy az ember tàrsasàgi lény és mivell mindenki ugymon uttàl ha ott vagyok ezért az egyedüllétt miatt lehetnek ilyenek :(
2015. aug. 15. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen pszichológusnál voltál, aki azt mondta semmi bajod, de remélem kerestél másikat. Mi történt azóta, hogy vagy?
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Végülis mi történt? Jól vagy?:)

(Szerintem meg se forduljon a fejedbe hogy öngyilkos legyél)😊😊😊

2016. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. 28 vagyok még soha nem volt barátnőm. Az emberek vagy kigúnyolnak, lenéznek, kinevetnek vagy undorodnak tőlem. Ennek ellenére még mindig nem tudom magam gyűlölni. Úgy gondolom, hogy maguk az elvárások azok, amik eltorzultak és nem én.
2018. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!