Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igényesség, stilus, divatos...

Az igényesség, stilus, divatos megjelenés pénzkérdés, vagy sem? Oszintén, hogy gondoljatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

NEM AZ! Ha valakinek nincs stílusa, annak pénzzel sem lesz, max ha fogad stylistot.

Olcsón is lehet jó cuccokat találni. Turkálók, kevésbé luxusmárkák, és bizony néha a kínai boltban is lehet egy-egy igényes darabra lelni!

2010. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az pénzkérdés, hogy igazán jól nézz ki, viszont nem minden tehetősnek van jó ízlése.
2010. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ha van ízlésed, és gondosan válogatsz a ruhák között, akkor nemkell hozzá h gazdag legyél. inkébb úgy mondanám h a gazdagoknak könyebb dolguk van, mivel az ő boltjaikban 10ből 9 ruha igényes.

az olcsóbb boltokban meg pl 10ből csak 4 ruha.

kínaiban 10ből 1.

deha ügyes vagy, és ízléses, akkor észreveszed a stílusosabb ruhákat.

2010. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból elég csóró vagyok, keveset keresek, mégis jól nézek ki. Csinosan és ízlésesen öltözködöm, pedig a cuccaim többsége turkálós. Egyszerűen tudom, hogy nekem milyen fazonok és színek állnak jól, és eszerint választom ki a ruháimat meg a sminkemet (sminkből általában párszáz forintos Avon és Oriflame-cuccokat használok, amik nem rosszabbak, mint a márkás kencék, sőt...).

Egyszóval ha valaki a pénzhiányra fogja, amiért slamposan öltözik, az csak takarózik.

2010. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs pénzem mindenféle drága holmira,mégis jól nézek ki,divatosan öltözködöm,persze nem világ márkás holmikba! Plázában van ezernyi üzlet ahol mindig van valami nagy leárazás,nem rég vettem egy tök jó felsőt kereken 925 forintért,ennyi pénzért biztos nem örök életű,de nagyon jó:D Vannak egyedi ruha darabjaim turkálókból. Kizárólag alapozóra költök több pénzt,de nálam egy alapozó kihúzza majdnem egy évig (30ml)

Szóval nem feltétlenül pénzkérdés a stílus meg főleg nem:)

2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Hasonloan gondolom én is, ha tudod mi all jol, miben vagy csinos, nagyon kevés pénzbol is jol nézel ki. Bevallom, igaz, kulfoldon vagyok, de sokat vasarlok a piacon, arab arusoknal ( ok itt a " kinaiak :D), 2-3 euros farmert, pulcsit, és mindenki dicséri a kinézetem! ( én meg csak mosolygok magamban, hehe, ha tudnatok honnan vannak ezek a cuccok)
2010. márc. 9. 15:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pénzkérdés, igen. Mert bizonyos összeg mindenképpen kell. Igazábol, a stílus, mint olyan nem a márkás ruháktól, meg az árcéduláktól függ... én pl turkálóbol öltözök, lenne pénzem a New Yorkerre és a Bershkára(vagymire)is... Igényem nincs rá, nekem nem tetszenek a tömegholmik. Ez van. Mindenkinek más, és ettöl jó az egész. (: Én szeretek egyedi lenni, és ha nem is egyedi, legalább más egy kicsit, különleges, mint a sablonemberek. Fanátzia kérdése inkább, nekem az pedig van. Túlsok is. :D

17L

2010. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az igényesség nem pénz kérdése, de persze jó ha van pénze az embernek, mert akkor nem kell annyira néznie az árakat.


Mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy 10-20 ezreket adjak ki egy-egy ruhadarabért, ezért igyekszem úgy összeválogatni a ruhatáramat, hogy megfeleljen az egyéniségemnek. (ez legtöbbször turkálóból, kínaiból, tesco-ból történik, s csak elvétve butikból)


Csak olyat veszek meg, amit fel is fogok venni és illik hozzám színben, fazonban, méretben. Nem mindig a márka számít, sokkal inkább a ruhadarab anyagának minősége.


Sokszor hiába volt leárazva egy-egy márkás darab, de tiszta műszál volt vagy hamar kibolyhosodó anyag volt, akkor nem vettem meg.


Nekem fontos, hogy változatosan tudjak öltözködni, ezért olyan ruhákat veszek, melyek kombinálhatók egymással. Egy sötét színű szoknyát sokkal többször, többféleképpen tudsz felvenni, mint egy színes, nagy virág mintásat. Színekben is a vidám, de nem túl rikító színeket szeretem, mert azokat lehet variálni.


Az igényességhez a tisztaság is hozzá tartozik.


26 L

2010. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
sztem az olcsó cuccon látszik, hogy olcsó. az csak nagyvárosi legenda, hogy nem... de persze, törekedni lehet, sőt kell is :) nekem is nagyon sokáig alig volt pénzem még ennivalóra is, nemhogy ruhára. úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy ez igénytelenség. ha havi 3000 ft-od van enni, akkor nem tudsz ruhát venni, és kész. akkor a magad iránti tiszteletet azzal tudod kifejezni, hogy a ruhád tiszta és vasalt...
2010. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
azért ne mondja senki hogy nem pénzkérdés... turkálóban sem lehet mindig pont olyan divatos ruhát találni... nálunk a suliban van egy csaj aki tök gazdag, minden héten minden nap más ruha van rajta, sose láttam még rajta 2x ugyanazt, és nagyon jól néznek ki a ruhái.. nem mondom hogy egy szegényebb csaj nem tud jól felöltözni, de akkoris meglátszik a pénz az öltözéken.. mármint értitek mit akarok mondani..
2010. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!