Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igényesség, stilus, divatos...

Az igényesség, stilus, divatos megjelenés pénzkérdés, vagy sem? Oszintén, hogy gondoljatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, manapság én sem veszek túl gyakran ruhát magamnak, mert nem engedhetem meg. De ettől még, ha időközben látom, hogy már nincs egy blúzom, amit felvegyek, akkor valahogy csak beszorítom, hogy vegyek valamit.(Legfeljebb az, akinek kevesebb pénze van, nem minden héten vesz új ruhát, hanem csak minden harmadik hónapban.)

Ha megengedhetném magamnak (s volt már ilyen időszak is az életemben), akkor sem vettem drágább holmikat, mint most.

Én is azt mondtam/mondom, hogy az igényességnek két iránya van. Legyen ápolt, tiszta, vasalt a megjelenésed, s ha emellett még divatos is, az már csak plusz. Álljon jól neked, legyen rád szabva, s azt pedig, hogy honnét van, senkinek semmi köze hozzá.


Többször is volt, hogy megdicsérték egy - egy ruhámat, pedig turis volt. Szépen megköszöntem a figyelmességet, s mosolyogtam.

Persze néhány darabról ordít, hogy kínai, de olyat nem veszek meg. Addig keresek, míg olyat nem látok, amire azt mondom, hogy igen, ez megfelel (árban, fazonban, minőségben).


Kevés pénzből is lehet gazdálkodni. Csak azt vedd meg, amire valóban szükséged van, s ne vásárolj össze mindent.


ma 16:17-es vagyok

2010. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
NEM AZ
2010. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az igényesség és a stílus nem. De a legtöbb divatos cucc márkás és drága.
2010. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem pénzkérdés.

Nekem a fél ruhatáram turiból van, mégis igényesen öltözködöm.

2010. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Talán egy nadrágom van turkálóból, de azt is kaptam, a többi egy bizonyos üzletből ahol egy ideig dolgoztam és szinte mindet leárazáskor vettem (800ftért, ált.)-pedig közép árkategóriás minőségi márka- meg a pláza többi üzletéből (csak leárazáskor, kuponakcióban). Van még egy pár kínaiból is, de igyekszem úgy öltözködni hogy egyedibb, divatos és csinos is legyek (általában megdicsérnek).Tehát nálam nem pénz kérdés, mondjuk nem érdekelnek különösebben a márkák, nagyon sok olcsó ruhám van, így váltogatva több évig is hordhatók. Egyik ismerősöm nagyon gazdag,mindene márkás, még a zoknija is több ezer forintos, és úgy néz ki mint akit a kutya szájából rángattak ki, ízlése sem volt soha, és Ízlést nem lehet pénzért venni.
2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Őőő csak megjegyezném hogy azért nem minden esetben látszik meg hogy valaki olcsón sszerzett be ruhát.A legmárkásabb ruhák bizon sokszor a turikban vannak mennyiszer tapasztaltam...Ja és a legminőségibb is.
2012. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!