Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ez a típusú haj nektek...

Lányok ez a típusú haj nektek bejön?

Figyelt kérdés

Ne azt nézzétek , hogy ki van a képen, hanem a hajára koncentráljatok :)

[link]


2010. márc. 9. 20:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Nem a hajam az nem úgy van elfeküdve, hanem egyik oldala olyan mint a lefo%%ott kilométerkő, a másik meg mint az antenna, úgy áll felfelé, ráadásul a forgómnál mindig ott van "3szál " hajam, ami szintúgy feláll mindig.
2010. márc. 9. 21:15
 22/40 anonim válasza:
Nekem is bejön ez a hajstílus:) Aranyos nagyon...és elmondom ezt zselé nélkül is össze lehet hozni egy idő után,mert beáll ebbe a formába a haj és max csak igy kell megszárítani..uncsitesómnak is ilyen van kb 3 éve...
2010. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Na ez érdekelne, zselé nélkül hogy lehet a hajat megcsinálni úgy, hogy így nézzen ki, de ne kelljen zselézni.(mint mondtam, ha nem muszáj nem zselézném, de muszáj, viszont ez érdekelne)
2010. márc. 9. 21:17
 24/40 anonim válasza:
írtam, hogy így kell beszárítani.hajmosás után.eleinte minden nap kicsit bevizezte és "beszáritotta" de késöbb már elég volt cask minden hajmosásnál beszáritani..beleturt 2-t és ugy is állt neki...
2010. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

17L

2010. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

[link] Ha nem tartod túl nyálasnak, akkor szerintem tök jól megy a stílusodhoz.:)

Ha meg nem tetszik, akkor ezt: [link] >:D

2010. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
És ha rövidebbre vágatnád?
2010. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nekem valami középút kellene a lenyalt és a gyapjas között, amiről nem ordít, hogy mesterséges.
2010. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

21/L vagyok, és én nem szeretem ezt a hajat, de a westendes díszp*csák oda vannak érte többnyire, azt tudom.

Nekem bejönnek az igényes raszták, afro-fonatosok, a hosszabb hajú fiúk, s bár zac afront a pokolba kívánom, de a sérója tényleg sok fiúnak nagyon előnyös. Kevés fiúnál jól néz ki az oldalt felnyírt frizkó is.

2010. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez , persze hogy bejön xDDD


NEM a LEGJOBB választás, de természetesen nagyon praktikus hajviselet és sportolóknak előnyös ( nem David BEckam miatt mondom, hanem mert valójában az )


Szerintem egy izgalmas pasi haja legyen rövid és profi. A hajból sokmindenre lehet következtetni, nekem az agyonzselézett és vasalt hajú srácok már egyből nem tetszenek annyira, mivel eltudom képzelni miféle srác lehet

Viszont egy laza, rövid frizura egy pasiról azt árulja el, hogy kalandos, dinamikus és nem bibelődik 20 percig a hajával ( ezért marad ideje jobb dolgokra :-DDD )


Szijaa

2010. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!