Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ez a típusú haj nektek...

Lányok ez a típusú haj nektek bejön?

Figyelt kérdés

Ne azt nézzétek , hogy ki van a képen, hanem a hajára koncentráljatok :)

[link]


2010. márc. 9. 20:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Ha az izgalmas nálad azt jelenti, hogy idióta, akkor többé kevésbé egyetértek veled.


Mellesleg fodrász vagyok, és sokmindentm ondanék erre a hajra, de azt nem, hogy praktikus...

2010. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Leidiótázod a kérdezőt ?
2010. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Férfitől elég annyi bíbelődés, hogy megfésüli, időnként megmossa és levágatja.
2010. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Ja és ha úgy néz ki az illető, mint Quasimodo, akkor meg elmentek mellette, és rá se néztek.
2010. márc. 10. 16:15
 35/40 anonim ***** válasza:

Figyelj, most őszintén ez a gond ? Mert akkor megmondom én is a frankót !


Az a pasi a menő , aki kitud találni valami egyedit és izléseset, okés ? Nekünk is volt egy srác a sulinkba, akinek nem volt se Brad Pitt-es haja, se ilyen focistás sérója, hanem egy hozzá találó, eredeti frizurája volt és sokkal jobban tetszett, mint az ilyen sablonos frizurák


Persze, nyugodtan csináld meg magadnak, legalább még egy pasi aki elvesztlődik a tömegben, hűű mindjárt nem lesz egy pasi se akiért érdemes legyen megforditanom a fejem xDDD

2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy copy egy az egyben, hanem azt, hogy hasonlóra, de én nem a divat miatt csinálom, hanem mert nekem ez tetszik, és mert nem szeretem, ha antennám van.
2010. márc. 10. 16:35
 37/40 anonim ***** válasza:
A fiúk legyenek igenis igényesek, nőtöbblet van és az a kevés srác is vagy hülye, vagy félénk, vagy csúnya, vagy olyan semmilyen. Nagyon kevés fiú marad így a piacon. :D
2010. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Pedig az antennák cukik :)))

21/L

2010. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ja, és ha mindenképp zselézni akarod, akkor tudom ajánlani a pssz-pssz zselét (:D) vagy van a Baleának is valami ilyesmi, fújós zseléje. Ezek nem látszanak a hajon, és ha beletúrnak, olyan mintha nem is lenne rajta semmi mesterséges cucc. Csak ne vidd túlzásba.

Előző voltam

2010. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Nem rossz! De ez a hajtípus abszolut nem mindeenkinek áll jól. Minél férfiasabb valaki annál jobban áll neki ez a haj, mert nem nézik homoszexuálisnak;)
2010. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!