Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok Fiúk tudtok nekem...

Lányok Fiúk tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Tetőtől talpig eltudnátok mondani miket csináljak magammal,hogy jól nézzek ki? Gondolok itt arra,hogy ha a láb szőrős az hátrány-e ha igen mennyire, a fanszőrzet előnyös vagy hátrányos, has szőrzet szintén kell vagy nem hónalj csupasz ha jól gondolom a hajstílus rövid vagy hosszú mien frizura, arcszőrzet kell vagy nem ha igen milyen, és végsőpontban mennyire hátrány ha vannak pattanásaim?

2015. aug. 22. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Plussz ruházat van valami követelmény vagy mindegy miben jelenik meg egy fiú nektek lányok? 17 F
2015. aug. 22. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a láb szőrös nem hátrány. Sőőőt undorító ha egy fiú szedi a lábát. Fanszőrzet:hátrányos. Has:nekem semmi bajom vele ha szőrös a fiúnak, de szőr nélkül is jó. Hónalj:mindenképp csupasz. Frizura igazából attól függ mi áll jól neked ezzel csak kísérletezni tudsz vagy utána nézni neten hogy a fejformádnak milyen hajstílust ajánlanak. SZóval a frizurás dolgoknak mindenképp nézz utána. vagy érdeklődd meg a fodrásztól. AZ arcszőrzet nem mindenkinek jön be de nekem pl a borosta nagyon. Az férfias. A pattanás nem túl jó dolog de arra is vannak praktikák. esetleg kezeltetheted kozmetikussal, vagy menj el bőrgyógyászhoz és ad rá kenőcsöt :) 17/L
2015. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi követelmény. ne legyen igénytelen :D légy önmagad és kész ne a követelményekre törekedj hanem amiben jól érzed magad. csak igényesség!
2015. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy fiúnak szõrös a làba szerintem nem hàtràny. Fanszõrzet: hàtrànyos. Has szõrzet: igazàból mindegy, nekem jobban tetszik ha nem szõrös. Hónalj: csupasz. Hajstílus: ezt így nem lehet megmondani Ami illik a a stílusodhoz, fejformàdhoz. Arcszõrzet nekem nem jõn be. Ha nagyon pattanàsos vagy akkor hasznàlj valami krèmet.
2015. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!