Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajat, frizurát válassz...

Milyen hajat, frizurát válasszak? Mi kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, egyenes, szerintem hosszú hajam van. Viszont már régóta ilyen és már unom ezért szeretnék valami újat választani. Nem szeretnék semmi drasztikusat, de azért mégis valami különlegesebbet szeretnék mint a mostani. Aki küld egy privátot a lakhelyével, korával, nemével annak mutatok képet is.
2015. szept. 12. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Már kor, lakhely és nem kell ahhoz hogy lássak egy hajat? pls :D

Szerintem elég ha vágatsz egy kicsit a végéből. Vagy beszélj egy fodrásszal. Biztos tud neked valamit ajánlani

2015. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy összefussak valakivel, aki esetleg ismer engem és felismerhet a képről. Nemrég voltam fodrásznál vágatni a végéből, már nem tudom mióta csak ezért járok fodrászhoz és mindig ugyanúgy néz ki a hajam. Egészségesnek egészséges csak éppen nem néz ki sehogyan sem mert csak úgy van és lóg. Olyan fodrászt pedig nem ismerek, aki tudna ebben segíteni, vidéken lakok egy kisvárosban, szóval korlátozottak a lehetőségeim is. Nem azt mondom, hogy nem értenek hozzá mert az nem igaz, vannak köztük kifejezetten ügyesek, de azt csinálják, amit mondasz nekik és ezen felül nem igazán foglalkoznak vele. Véleményt meg mindenki tud mondani, ők is, csak nekik teljesen mindegy, hogy milyen hajat vágnak mert úgyis fizetsz érte.
2015. szept. 12. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Vágasd lépcsőzetesre, és/vagy tépettre, és/vagy frufrusra (oldalfrufru/teli frufru):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

...stb.

2015. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!