Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenítsek odalent az...

Szörtelenítsek odalent az első alkalomkor?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal mar komoly a dolog es szerintem most fog megtörténni. Kérdezte hogy ő szörtelenítse de mondtam hogy nem kell. Viszont engem nem kérdezett meg. A barátnőim mind gyantázzák kivéve egyet de neki meg nincs barátja. Ők azt mondják hogy ciki ha nincs leszedve meg hogy ez a trend stb. Viszont aki nem gyantázza meg azt mondja hogy hagyjam ugy csak vágjak belole kicsit. En meg soha sem szedtem le csak oldalt hogy a bikiniből ne látszon ki. Viszont en azert nem akarom leszedetni mert az olyan fura... Mintha egy kilenc éves kislányt erőszakolna meg a barátom. De ha meg úgy hagyom olyan mint egy dzsungel. Mit tegyek? Leszedjem? Es ha igen mivel? Borotvát ne írjatok mert azt az egy dolgot biztos nem használom akkor már inkább gyanta. 18/L előre is köszi

2015. szept. 19. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed, a szőrtelenítési szokásaidba egyedül a párodnak lehet beleszólása. Kérdezd meg őt és dönts az alapján.

viszont számomra csöppet beteges, hogy a saját csupasz puncid gondolatáról arra asszociálsz, hogy a barátod megerőszakol egy gyereket...

2015. szept. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem asszociálok arra csak felvetettem hogy kábé nekem ez olyan. De ettől még nem kell rögtön kötekedni. Csak elmondtam hogy nekem ez erre hasonlít... Ennyi nem kell belőle nagy ügyet csinálni.
2015. szept. 21. 16:40
 13/13 A kérdező kommentje:
De mindegy is nekem ez jutott rólam eszembe de ettol meg nem vagyok beteg. Ez dal egy gondolat,vélemény. De mar anugy is megoldódott minden szóval nem kell mar problémázni ezen:)
2015. szept. 21. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!