Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják az orosz nőkre,...

Miért mondják az orosz nőkre, hogy a világ legszebbjei?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert az én tapasztalom szerint a legtöbbjük túlságosan is agyonsminkeli,ha úgy tetszik "kivakolja" magát,a közönséges öltözködésükről nem is beszélve.Aztán legtöbbjük kb 30 éves korára elcsúnyul szül egy-két gyereket az elhíznak,míg azért a magyar nők nagy részének szülés után is megmarad vagy ledolgozza a felesleget.Ez az én tapasztalatom

Ez lenne a világon a szépségideál?


2010. márc. 14. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
húúúúúú,én ezt még sosem hallottam. Sőt,régen kifejezetten igényteleneknek,mosdatlanoknak tartották őket. A francia nőkről hallottam ilyesmit,de én eddig az orosz nőkről sosem. Nem beszélve a millió aranyfogukról. No, az is fenomenális látvány... Hol olvastad ezt?
2010. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert még nem látták a magyar nőket!
2010. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs olyan, hogy egy bizonyos nemzet tagjai a legszebbek. Én félig amgyar, fálig orosz vagyok, elvileg akkor nagyon szépnek kellene lennem, mégis csak átlagos vagyok.


Csínján bánnék ezzel a "közönséges öltözködés"-dologgal is: az oroszok nagyon divatosan öltözködnek, és nem veszik fel a gagyi kínai ruhákat, cipőket. Nagyon fontos számukra az esztétikum, illetve a minőség. A sminket az ápoltság elengedhetetlen részének tartják: nincs nagyobb szégyen, mintha az embernek látszanak a karikák a szeme alatt.

Ez a "szülnek egy-két gyereket, és elhíznak"-dolog a magyarokra uagyúgy igaz, mint az oroszokra. Ha csak szétnézel itt az oldalon, láthatod, hány kétségbeesett kismama kér tanácsokat a fogyáshoz, vagy paanszkodik arról, hogy nem képes leadni a kilókat. Ha az utcán jársz, rengeteg slampos, igéánytelenül öltözködő kismamát láthatsz: ez sem orosz sajátosság.


Szóval szerintem a sztereotípiáknak itt sincs létjogosultságuk.

2010. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Bocs az elütésekért, gyorsan írtam...
2010. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

12:05!


Rengeteg fórumot olvastam ilyen témában,mindehol ajnározták az orosz/ukrán nőket ,hogy húú milyen gyönyörűek.

Szeretném ha valaki aki így gondolja egyszer ki is fejtené

mitől van ez,mert gyanítom ,hogy a fentebb leírtak miatt.

A férfiak nagy része is ugyanis a külsö "ugrik" először.

Hát persze,egy kikent-kifent,kiöltözött(úgy-ahogy)nőre kine mondaná hogy szép,s legtöbbjük ilyen.

2010. márc. 14. 12:13
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Ezért:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyébként nem hinném, hogy létezik ilyen, hogy ezek és azok a világ legszebbjei. Szerintem a legszebb nők talán azokban az országokban élnek, amely vegyes nemzetiségű (pl. a magyar is ilyen). De szerintem az is buta általánosítás, hogy ennyire sminkelik magukat: ott is biztos van olyan, aki erősen sminkeli magát, és olyan is, aki nem, pont mint a magyaroknál.

2010. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

12:12!



Amikor közönséges öltözködésről írok akkor arra gondolok,hogy egyszerű sétára is extrém miniszoknyát vesznek fel 15 centis tűsarkúval ami azért már túlmegy a feminizmus határán,legalább is szerintem.Legalább is Szentpéterváron így volt.

A sok sminkelésről annyit,hogy nézd meg majd kb 35-40 éves korára hogy néz ki persze smink nélkül,a sok sminkelés ugyanis hosszútávon nincs éppen jó hatással arcbőrre.

Nem tudom én inkább a természetes szépségre "bukok"

Az meg,hogy a kismamák kérnek segítséget,az nem baj legalább látszik hogy törődnek magukkal,és ez az amit az utcán látok...

2010. márc. 14. 12:20
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
szerintem szépek az orosz nők, úgy általában. de legalábbis mindenki megprónálja a pénztárcájához mérten a legjobbat kihozni magából, törődnek a megjelenésükkel, igényesek. egyszer voltam Szentpétervárott, ott ezt tapasztaltam. a haverom annyira élvezte, hogy rengeteg szép, igényes nő veszi körül, hogy legszívesebben hónapokra ott maradt volna. :) egyébként ott egy pasira több nő is jut, ez meg is látszik, mert néha olyan lepukkant fickókkal jártak a jobb nők, hogy csak néztünk. a pasik kevésbé törődnek magukkal, mert nem nagyon kell nekik versengeni. viszont ott ha egy nő elmúlt 25 éves és még nincs férjnél, az általában szégyen, és ha 35 is elmúlt, akkor már esélytelen, hogy pasit fogjon. ezért is van (többek között) annyi gyönyörű orosz nő, aki külföldi parnert keres.
2010. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
12:05 vagyok, és teljesen egyetértek veled. Én egyébként nagyon szeretem az oroszokat, semmi bajom velük, de valóban igaz, amit a sminkelésről írtál, meg az öltözködésről is.
2010. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt a magyar nőkről hallottam :)!
2010. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!