Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják az orosz nőkre,...

Miért mondják az orosz nőkre, hogy a világ legszebbjei?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert az én tapasztalom szerint a legtöbbjük túlságosan is agyonsminkeli,ha úgy tetszik "kivakolja" magát,a közönséges öltözködésükről nem is beszélve.Aztán legtöbbjük kb 30 éves korára elcsúnyul szül egy-két gyereket az elhíznak,míg azért a magyar nők nagy részének szülés után is megmarad vagy ledolgozza a felesleget.Ez az én tapasztalatom

Ez lenne a világon a szépségideál?


2010. márc. 14. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%

A 12:13-nak üzenem, hogy szerintem az utolsó két linkjén lévő csajok szörnyűek xD!!!


23/L

2010. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

én lány vagyok, tehát nem nézem meg, hogy néz ki egy orosz nő, de az biztos, hogy vigyáznod kellene azzal amit leírsz.. honnan tudod, hogy ő csak egy sétához vette fel a miniszoknyát és a magassarkút? az meg általánosítás, hogy agyon sminkelik magukat. olyan, mintha azt mondanám, hogy minden német szereti a sört, mert a környezetemben élők szeretik és mert a legtöbb filmből is ez jön le...


azt honnan veszed, hogy az orosz nők nem próbálnak szülés után lefogyni? vagy nem dolgozzák le a felesleget?


még én sem hallottam azt, hogy az orosz nők a legszebbek.

mindenkinek más az ideálja, én mindig azt hallom az összes férfi ismerősömtől, hogy a feministák undorítóak, a legtöbb szőrös és teljesen hidegen hagyja őket, hogy hogy néznek ki... mégse mondom azt, hogy ez az összes férfi véleménye

2010. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

13:17!


Először is a kiindulási alapom egy 1 hetes 2007-es szentpétervári nyaralás,amiből azért le tudtam szűrni egy-pár dolgot .


Honnan tudom,hogy sétára vette fel a miniszoknyát és magassarkút?

Onnan gondolom hogy kb 80-90%-uk így öltözködött.

Azt is tudom hogy Budapesten nagyon nem ez a helyzet.

Tehát van viszonyítási alapom.

Egyszerűen így öltözködnek.

Azt nem tudom ,hogy nem próbálnak-e meg lefogyni,de amikor ott sétáltam nem igazán láttam az eredményét,szintén viszonyítási alapon.Más arányokat láttam az itthoniakhoz képest.

Azt meg onnan tudom(a legszebbek),hogy sok ilyen témájú fórumon olvastam a hozzászólásokat.

2010. márc. 14. 13:29
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

az orosz nőket énis szebbnek tartom a magyaroknál. sokuknak van karakteres és érdekes arcuk.

a magyaroknak leginkább unalmas arcuk van. az oké h vannak szépek, de nagyon semmitmondó a tekintetük, meg az arcuk is.

2010. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek 00:54-gyel. Világutazó vagyok, és számos hasonló tapasztalattal bíró barátommal beszélgettünk arról, hogy hol vannak a legszebb nők nagyobb hányadban, (és kikkel legjobb a szex :)) és Európában egyértelműen az ukrán és orosz nők a leggyönyörűbbek, különlegesek, karakteresek, és megragadó a tekintetük.

A magyar nők sminkkel talán kinéznek valahogy, de semmilyen az arcuk, üres a tekintetük, öt perc alatt feledhetőek.

2010. márc. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

04:19!


Én meg pont azt vettem észre,hogy az orosz nők azok akik

sminkkel néznek ki jól, meg 30 éves koruk után rohamosan elkezdenek csúnyulni,ilyen tekintetben viszont jobb genetikával rendelkezünk.De van olyan vélemény is miszerint már túlságosan is karakteres arcuk van(széles,kerek).

Tehát szerintem ez ízlés kérdése,mert akinek ez nem jön be vagy más az ideálja, annak hiába bizonygatod az orosz nők szépségét.

Ismerősnek Stockholmból(!) volt itt nemrég egy munkatársa és még neki is feltűnt ,hogy milyen szépek itt a lányok(főleg milyen jó az alakjuk) és úgy általában véve az emberek.

Egyébként van egy olyan érzésem,hogy azért tartjuk a másét szebbnek mert a miénk az "megszokott", vagy pedig a tipikus magyar elégedetlenség, morgás.

Viszont amikor idejön egy külföldi az meg neki jelent a "felüdülést".

Szóval semmi se egyértelmű szerény véleményem szerint...

2010. márc. 17. 12:05
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Szia, előtted lévő vagyok.


Persze, a szépség maga egyéni ízlés kérdése, ki mire vágyik tudatalatt. Én például zsigerileg izgatónak találom az erősen karakteres női arcot és az éteri kisugárzást, míg másokat pont ez hagy hidegen.


Egyébként a magyar emberek "szépségét" általában olyan viszonylatban értik, hogy egyéb európai országokhoz képest itt gyakoribb az átlagos, esztétikusabb arcforma. De szerintem a kimondottan szép arcúak nem Magyarországon vannak.

Ezenkívül nekem a "gyönyörű nő" kritériumába a tekintet és a kisgárzás a beletartozik, és a magyar lányok többsége üres vagy barátságtalan tekintetű, fiús természetű. Míg például a latin nőket csak a természetes melegségük, kedvességük miatt is gyönyörűnek tartom.

2010. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy jó kérdés,én ezt a minap hallottam...hát nem értem,nekem női szemmel egyáltalán nem tetszenek,sőt,irritálnak ezek a tipikus kerek babafejek...pedig egyesek ezt tartják szépnek...érdekes...

21/L

2010. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nagyon szepek az orosz lanyok sminkkel es anelkul is

Tobb legalabbis a szep mint pesten

Bar tudom a szepseg relativ

De ferfiak tobbsege rajuk voksol

A nőknel meg persze hogy savanyu a szőlő :D


21 L

2013. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!