Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 172/72 kiló, sajnos. És...

172/72 kiló, sajnos. És sajnos "csíkos", szélesebb csípő, viszont vékony derék. Ti milyen fürdőruhába bújnátok a nyáron? :/

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos? Akkor mivel nem vagy elégedett magaddal én a helyedbe nyárig lefogynék, rengeteg idő van még addig, simán lemegy 10-20 kiló is akár, ha teszel érte..
2013. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van még idő a fürdőruha szezonig, én a helyedben elkezdenék sportolni, vagy legalábbis kezdetnek naponta legalább 1 órát sétálnék és jobban odafigyelnék arra hogy mit, mikor és mennyit eszek.

Nem tudom, hogy van e olyan fürdőruha, amiben nem éreznéd magadat kellemetlenül a jelenlegi alakoddal. Nem a súlyoddal van a gond, hanem az önbizalmaddal, hiszen írtad, hogy: "172/72, sajnos(!)", ez pedig nem jó hozzáállás.

Pedig felesleggel is lehet jól kinézni ;):

[link]

[link]

2013. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ááá, rendszeresen sportolok, alkatilag ilyen vagyok, ez nem nagyon fog lejjebb menni
2013. febr. 22. 16:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, többiektől is várok még :)
2013. febr. 22. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Áááá, nincs olyan, hogy valaki "alkatilag kövér".


Olyan van, hogy valakinek szélesebb a válla, mint az átlagnak.

Kicsit robosztusabb alkat.

Vagy épp alul erősebb. Szélesebb csípő, gömbölyűbb fenék...


De alkatilag kövér ember nincs.

Az egy-két orvosi esetet leszámítva, MINDIG az életmód következménye.


72 kiló 172 centihez nem vészesen sok, de ha nem tetszik, tegyél ellene, mert LEHET tenni ellene, csak igazán akarni kell.


Ha a mozgás megvan, akkor már csak az étkezési szokásaidat kell felülvizsgálni.


Hogy a kérdésedre is kapj választ:

itt ha beütöd az adataidat (inch-ben!), akkor fürdőruhára is tippet kapsz aszerint, hogy mi állna a legjobban neked.

[link]

2013. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, és a segítséget is!
2013. febr. 22. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha sportolsz renderesen akkor biztos nem vagy löttyedt. Sok fiúnak bejönnek a kicsit husisabb lányok, ha vékony a derekad az meg pluszba jó, mert nem vagy egybe :) Én a helyedbe simán felvennék egy bikinit hagyományos alsóval a felső meg a mellméretedtől függ, hogy milyen legyen. A csíkokról meg annyit, hogy szinte minden lány küzd vele, de ezt a pasik általában észre se veszik vagy nem is tudják mi az :)
2013. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :))
2013. ápr. 1. 13:35
 9/9 A kérdező kommentje:
És egyébként másnak is ajánlom a kalkulátort, én ez által fedeztem fel, hogy nem is körte, hanem homokóra alakom van ...
2013. ápr. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!