Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Tényleg...

Fiúk és lányok! Tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Laza, sportosabb kinézetű.

Imádom a rappet. A barátnőim emiatt piszkálnak,cikiznek. Többször hallotam hogy engem beszélnek ki. Állítólag az osztályból akit a legjobb barátnőmnek tartottam ő beszélvki a leginkább hogy milyen gáz hogy lány létemre szeretem a rappet. Múltkor a lány öltözőbe azzal piszkáltak hogy miért a rappet szeretem, és miért nem a csajos zenéket, és miért vagyok ilyen fiús. Mondtam hogy én nem szeretem az ilyen Violetás izéket. Én a rappet szeretem. Utána azzal piszkáltak hogy miért nem sminkelem magam minden nap mint ők, és miért nem festem ki a körmöm. Mondtam mert én nem rajongok ezekért a dolgokért. Ezután jól kiröhögtek hogy olyan gáz vagyok,stb... Elvileg ezek a "barátnőim". Anyukám azt mondta ne foglalkozzak velük, nem kell szeretnem azokat a dolgokat amiket ők szeretnek. Szerintetek tényleg ennyire gáz hogy lány létemre szeretem a rappet???



2015. szept. 27. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
rap--->+t tárgyrag rap-et
2015. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem,mondom ezt,mint rock kedvelő.

Gyerekek még,ne törődj velük.

2015. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Ne törödj velük. Bár én lányosabb vagyok , mint te én szeretem a rappet.:) Én J-pop és Vocaloid rajongó vagyok, és néha kapok olyanokat, hogy fuuhj de sz#r a zenei ízlésed. Ez van. Mindenki mást szeret, nem szabad elítélni. Ha máskor is ilyet mondanak, csak rakd fel a fülest, és ne rágd magad rajtuk!:)
2015. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szar 13 évesnek lenni... később már a kutyát nem érdekli ki mit hallgat.
2015. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1. Rendben, mostantól így írom. :)

2. Próbálok velük nem foglalkozni,csak az nagyon idegesítő amikor be megyek reggel és jó hangosan fel kiabálnak hogy: Na megjött a fiú rapper! És az aulába mindenki rám néz és elkezd füttyögni,meg röhögni. Kivéve a 8.-osok. Mi 7.-esek vagyunk. A 8.-osok mindig rájuk szólnak hogy na most már belehet fejezni. Velük nagyon jóba vagyok. Mindig mellém állnak, nagyon jól esik tőlük. Amikor nagyon eldurvul a helyzet és nagyon csúnyákat kezdenek mondani az osztály társaim, és búzdítjál az 5.,6.-kat akkor a 8.-ból az egyik fiú (akibe minden felsős lány bele van zúgva, én nem) közbe szól hogy na ezt most hagyjátok abba. A 8.-os fiúval köztünk alakul valami, ő is imádja a rap-et,én is. Sokszor voltunk már együtt sétálni stb... Múltkor az egyik "barátnőm" nagyon csúnyát szólt be, erre a 8.-os fiú rá szólt, hogy: hé! Ezt most azzonal befejezed,különben fel olvasom amit küldtél nekem. Erre a "barátnőm" befejezte, és erre egy 6.-os fiú beszólt a 8.-os fiúnak: mi van Krisz? Mit véded ezt nyomit? Ő egy senki, miért állsz mellé??? Erre a 8.-os fiú oda ment hozzá meg fogta a pólója nyakánál és meghúzta neki: mit mondtál róla???? Most legyen nagy a szád!! Ne akkor amikor egyedül van!!! Most ismételd meg, ha mered! A 6.-os fiú meg se mukkant, erre oda jött hozzám a 8.-os fiú meg fogta a kezem, felemelte és ki kiabálta: látja mindenki? Fogom a kezét!!! Tetszik nekem ez a lány!!!

Erre mindenki aki az aulában volt elfehéredett. A 8.-os fiú a kezemnél fogva elhúzott az osztályig, be csukta az ajtót és meg csokólt. Mondtam neki hogy köszönök mindent. A barátnőim féltékenyek is rám, azt mondta anyukám. Állandóan piszkálnak, el akarok menni a suliból, de a 8.-os fiú is mondta hogy ezért ne menjek el, de én már nem bírom.

2015. szept. 28. 00:05
 6/19 A kérdező kommentje:
3. Mindig ilyeneket mondanak.
2015. szept. 28. 00:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2015. szept. 28. 00:09
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Tudod ha idősebbek lesznek ők fognak szégyenkezni amiért kiröhögtek.
2015. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Remélem.
2015. szept. 28. 15:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki ha még csak ilyen ovis szinten vannak 13 éves létükre. Nem fogják fel hogy mindenki más, az emberek nem egyformák. Nem veled van a gond, hanem velük.
2015. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!