Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Tényleg...

Fiúk és lányok! Tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Laza, sportosabb kinézetű.

Imádom a rappet. A barátnőim emiatt piszkálnak,cikiznek. Többször hallotam hogy engem beszélnek ki. Állítólag az osztályból akit a legjobb barátnőmnek tartottam ő beszélvki a leginkább hogy milyen gáz hogy lány létemre szeretem a rappet. Múltkor a lány öltözőbe azzal piszkáltak hogy miért a rappet szeretem, és miért nem a csajos zenéket, és miért vagyok ilyen fiús. Mondtam hogy én nem szeretem az ilyen Violetás izéket. Én a rappet szeretem. Utána azzal piszkáltak hogy miért nem sminkelem magam minden nap mint ők, és miért nem festem ki a körmöm. Mondtam mert én nem rajongok ezekért a dolgokért. Ezután jól kiröhögtek hogy olyan gáz vagyok,stb... Elvileg ezek a "barátnőim". Anyukám azt mondta ne foglalkozzak velük, nem kell szeretnem azokat a dolgokat amiket ők szeretnek. Szerintetek tényleg ennyire gáz hogy lány létemre szeretem a rappet???



2015. szept. 27. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük, te csinálod jól.

1: semmi köze senkinek hozzá, hogy milyen zenét szeretsz, hogyan nézel ki

2: sminkelni egyáltalán nem kéne ilyen idősen, majd körberöhögöd őket 10 év múlva, amikor nekik már 40 éves kinézetű lesz a bőrük

3: ezek nem barátnők, LAPÁTRA VELÜK!

2015. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10. Sajnos ilyen szinten vannak. :(
2015. szept. 29. 18:24
 13/19 anonim ***** válasza:
0‡7n is 13 ¨Śves vagyok ”9ü6 csak ¨Śn 8.-os . Szerintem v¨Śdd meg magad dum¨¤lj be nekik. 0‡7n is els0“2nek olyan voltam hogy nem sz¨Žltam vissza, nem az¨Śrt mert f¨Śltem mert ha ¨Śn elkezdek veszekedni nem tudom abba hagynixd Hidd el nekem sincsenek k¨šl0‹2nb bar¨¤tn0“2im 0‡7s ¨Śn is szeretem az olyan zen¨Śket de nem csak azt:(
2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, ők nem a barátaid, ha ilyeneket csinálnak. Ahhoz meg nincs senkinek semmi köze, hogy milyen zenét hallgatsz vagy, hogy sminkeled-e magad. És nem gáz, hogy rap-et hallgatsz, az sem, hogy mások szerint fiúsan öltözködsz. Nézd úgy, hogy te tetszel annak a 8.-os fiúnak, azok a híres "barátnőid" a lányos zenéjükkel mégsem találnak olyan fiút, aki úgy kiállna mellettük, mint mellett az a fiú.

Hidd el, mindent jól csinálsz, pár év múlva ők meg fogják bánni, hogy így viselkedtek veled, amikor már elkezdenek végre felnőni.

2015. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Össze jöttem a fiúval. <3 <3 <3

Rá jöttem hogy még sem lehetek olyan gáz hogy a suliból a 200 lányból engem választott. A híres barátnőim, állandóan azzal jönnek hogy: úgyis dobni fog, mert nyomi vagy!!!! Erre vissza szólók nekik: mégis egy nyomiba szeretett bele! Erre elpirulnak és be rohannak a lány mosdóba. Azóta a fiúnak szívecskéket, meg szerelmes üzeneteket küldenek sms-be a "barátnőim". Addig küldözgették még a fiú az aulába fütyült egyet, és jó hangosan elmondta hogy hiába küldenek szíveket,meg üzeneteket, neki akkor is én tetszek, és senki más, nem fog velük soha az életbe összejönni. Erre mindenki fütyült,meg tapsolt, a "barátnőimet* meg kiröhögték. Azóta ugy hívja őket mindenki hogy szívecske meg szerelmes üzenet.

Végre nem rajtam röhögnek hanem a "barátnőimen". Azóta nagy sok barátom lett.

2015. szept. 30. 14:42
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
ha ertéemet, garázst, horváth tamást, rault, hősöket meg ezekhez hasonlókat hallgatsz, és azt hívod rapnek, megértem őket...
2015. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én a magyar országi" rappereket" nem hívom rapp-nek. Magyar ország rapp részen sehol nem tart. Nem ezeket hallgatom.
2015. okt. 2. 17:46
 18/19 anonim válasza:
ne foglalkozz velük ezek nem barátok hanem férgek jól teszed h nem állsz be te is a sorba legyél csak telepi peace
2015. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ne foglalkozz az ilyenekkel majd kinövik sajnos sok ilyen gyökér van. Jó magam is rappet hallgatok már közel 10-11 éve kaptam én is sok savat miatta szval kitartás neked is ;) 16/F
2015. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!