Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs semmi önbizalmam, mit...

Nincs semmi önbizalmam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nagyon csúnyának tartom magam. Van is okom rá. Arcom átlagos, de tele van pattanással és miteszerrel, és 13 évesnek nézek ki. Nincs mellem szó szerint, ki állnak a bordáim, az egyik kicsit jobban mint a másik. A gerincem is görbe. A fenekem meg úgy néz ki mint ha be lenne horpadva. Mit tudok tenni, hogy javítsak a kinézetemen? És, hogy tudnám növelni az önbizalmam? Mert ez csak ront, hogy ennyire kritikus vagyok magam felé.

2015. okt. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján iszonyat egészségtelenül élsz gondolom, "alultáplált" vagy, ezért nincs melled, ezért van behorpadt feneked is és kiálló bordáid. És ezért pattanásos a bőröd is. Szóval változtass, étkezz normálisan, sportolj, eddzél, stb.
2015. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja ennyi mást nem nagyon tudsz
2015. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alultáplált, normális a testsúlyom. A bordám azért áll ki mert el van górbülve és kiall.

Az arcommal is foglalkozok és nem ér semmit.

Csak a sport marad. Bár rendszeresen bicajozok es gőrkorizok.

2015. okt. 13. 20:27
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Szerintem az arcodat tedd helyre (ha tényleg van vele baj) és utána már jobb lesz.
2015. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!