Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire kell vékony legyen...

Mennyire kell vékony legyen egy modell?

Figyelt kérdés

Heló.

13 éves vagyok és hivtak modellnek.magasságom:1.70. és a testsúlyom 60 kg.Ez átlagosan normális.De mint modell.Nem hinném.És van rajtam pár kiló felesleg.Hogyan adhatnám le.És egy nekem való fogyókúrát vagy diétát.Sportolni sokat sportolok.Köszönöm nagyon!:DFontos!


2010. márc. 16. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyira sok felesleg azért nem lehet rajtad....bár ez függ a csontozatodtól és izomzatodtól is. Hát sportolj! :D Igyál sok vizet, 2-3,5 litert egy nap. De azért egyél rendesen, és változatosan. Nem szabad ilyen korban fogyókúrázni.
2010. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
13 évesen már fogyókúrázni akarsz? Meg fogod bánni. Inkább sportolj. Meg jó lenne, ha erről a modellkedős dologról letennél a saját érdekedben.
2010. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

miért tenne le róla...ha ezt akarja csinálni...nem kell a fogyókúrára gondolni úgy mint koplalás....

egyél nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt,és nagyon nagyon sok folyadékot...A mozgás jó de módjával mert ha olyan hátad lesz mint egy ndk-s úszónőnek már nem lesz sok esélyed.

2010. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van:)

Köszönöm.sokat segitettetek.

2010. márc. 16. 15:20
 5/13 A kérdező kommentje:
értem.:)Köszönöm:D
2010. márc. 16. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Szija. Énis modellnek készülök,de a szüleim csak jövőre engedik :). am énis 13 vagyok. Én 168 cm vagyok és 51 kg. Ám sajnos hasra hívok (és ez ellen tornázon iis:))

Mostanában mindenfelé azt hallom modellkedés terén, hogy a teltkarcsú és a kicsit husisabb modellek a befutóak... Tudok nagyonsok féle módszert, amivel a kicsit teltebb tastrészeket lehet formázni :) Ha érdekel, akkor irj irj itt vissza, és megadom az e-mail címemet neked és majd ott megbeszéljük a többit :).

Sok szerencsét.Puszi.

2010. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én fotómodell vagyok, és 173cm-hez 51kg. szóval szerintem kéne leadnod. sok sikert! ^^
2010. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13 évesen még nehéz megmondani mi neked az ideális testsúly, mivel még fejlődésben vagy. Ha már nőiesedsz is mellben és csípőben is, akkor a mostani az az egészséges testsúlyod...magasság mínusz 110.

Modelleknél én azt hallottam, hogy mínusz 120...vagyis le kéne adnod 10 kilót...ami viszont nagyon nem tenne jót a szervezetednek.

13 évesen szerintem még a tanulásra koncentrálj, ráérsz majd 18 évesen ilyenbe kezdeni. A szépség múlandó, de ha fősuli vagy egyetem mellett csinálod, akkor sztem nem követsz el hibát.

Sok sikert majd!:)

2010. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ó.Nagyon köszönöm:)Komolyan:DSok dolgot megtudtam most.:)
2010. márc. 16. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
18 évesen már a szerencsések kezdhetnek modellkedni....De szerintem 16 éves korodig ráérsz..
2010. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!