Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire kell vékony legyen...

Mennyire kell vékony legyen egy modell?

Figyelt kérdés

Heló.

13 éves vagyok és hivtak modellnek.magasságom:1.70. és a testsúlyom 60 kg.Ez átlagosan normális.De mint modell.Nem hinném.És van rajtam pár kiló felesleg.Hogyan adhatnám le.És egy nekem való fogyókúrát vagy diétát.Sportolni sokat sportolok.Köszönöm nagyon!:DFontos!


2010. márc. 16. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert itt Magyarországon nagyon változó. Bódi Sylvi pl. az életben úgy néz ki mint egy díjbírkózó (nagyon széles hát, vaskos combok), Zimány Linda viszont olyan mint egy babkaró. Szóval tényleg nem tudom, lehet ügynökségtől függ.
2010. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is modell vagyok,170 centi,47 kg.Le kéne adnod egy pár kg-t,mert elég sok súlyfelesleged van.A legjobban az úszás segítene neked,mert a tested egyenletesen fog lefogyni.Sok sikert!:)
2012. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47 kg-val a 158 cm-s barátnőm is full vékony, milyen lehet mindez 170 cm-hez?... Amúgy nem tudom, mivel a fotók általánosságban agyon vannak retusálva, szóval fotómodellnek nem kell olyan vékony, kifutómodellnek viszont igen.
2012. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!