Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül még...

Van itt rajtam kívül még csúnya ember? Ti hogy törődtök bele? Hogyan fogadjam el hogy egyszerűen csúnya az arcom?

Figyelt kérdés

tudom sokan modnják, hogy olyan nincs hogy valaki csúnya, ha igényes. én igényes vagyok, de ha egyszerűen ocsmány az arcom akkor inkább még hülyén is érzem magam, mert nagyon erőltetett. egyszerűen nem tudok megbékélni azzal hogy csúnya vagyok és az is marad az arcom. hogyan lehet ebbe beletörődni? mindig annyira akarok szépnek lenni, mintha sosem fogadnám el az arcom. egyébként amikor társaságban vagyok, viccelődök, vannak jó beszólásaim, nem tudnák az emberek elmondani, hogy közben mennyire utálom magam. de még így sem akar soha senki megismerni, inkább a szépeket.

képet nem teszek fel, én se bírnék ránézni..:/

16/L <-- remélem hogy időkközben még akár változhat az arcom, habár mostmár nem hiszem..


2015. okt. 19. 22:56
 1/8 anonim válasza:
szia.nem foglak tömni hülye sablonszövegekkel,hogy pl. tuti szép vagy,meg hogy akik szeretnek így fogadnak el stb....mert a mai világ egyáltalán nem ilyen...a szépség nem minden,de valami...figyelj.én is csúnya vagyok,tényleg...annyira nem tudunk mit csinálni.én eldöntöttem,hogy kibírom 18 éves koromig,aztán változtattatok az arcomon...nem sokat csak hogy elviselhető legyen.nem tudok mást mondani,remélem azért kicsit segítettem.. :)
2015. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ja és egyébként a nővérem 10 év alatt nagyon-nagyon sokat változott.szinte rá se lehet ismerni a régi képein...szval lehet h veled is így lesz :) de tényleg csúnya vt és most sztem nagyon szép :)
2015. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

bárcsak én is így lennék vele :D

am 17 évesen még csúnya vt sztem most 26 de nagyon szép

2015. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sablonszöveg de én még nem láttam igazán csúnya tinilányt. Állandóan mind azt hajtogatja hogy ő csúnya, pedig egyáltalán nem azok. Ja, lehet hogy nem csodaszépek, hanem csak átlagosak, hétköznapiak, de az nem csúnyát jelent.

Nem tudom te milyen lehetsz, de szerintem te is sokkal rosszabbul látod magad mint amilyen valójában vagy. Ez majd elmúlik a tinikorral, jó esetben.

2015. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En se vagyok szep :(


20L

2015. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok , az lemaradt , hogy en tervezem , hogy változtatok magamon ahogy lesz ra pénzem . De en sem tudom onmagam elfogadni ilyennek .
2015. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem törődtem bele. Meg akartam halni a külsőm miatt (ami még mindig rettenetes), de összeszedtem magam. Már 2 éve dolgozom iskola mellett és szorgalmasan gyűjtöm a pénzt plasztikai műtétekre. Szép nem leszek soha, de bízom benne, hogy egy ügyes orvos emberi külsőt varázsolhat nekem.

Nézd meg például Kylie Jennert, hogy nézett ki régen.

Ne add fel, nem kell beletörődni . Mindenen lehet változtatni, csak akaraterő kell hozzá. Meg sok pénz:D

(Amúgy meg biztos nem is vagy olyan ronda. Sokan állítják, de nem sok hozzám hasonló förtelemmel találkoztam eddig.)

2015. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

csak az a helyzet, hogy én is már emiatt már több éve depressziós vagyok, és próbáltam már megölni magam, igaz azóta már próbálok visszajönni ebből. nem csak én látom így, mások is mondták már... egyszerűen tükörbe se nézek soha, csak az otthoniakba és senkinek sem engedem hogy lefotózzon.. a többi tini aki szerint ő "csúnya" mind rengeteget selfieznek, meg nézegetik magukat a tükörben, szerintem ez azért nem ugyanaz.. :/


mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, sok kitartást mindenkinek, én is megpróbálom valahogy motiválni magam, a jövővel, hátha...:)


ui.: nagyon köszönöm azoknak is akik privárban írtak, de nem küldök képeket

2015. okt. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!