Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a testemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a felső testrészemmel nagyon nem vagyok megelégedve. SZÉLES VÁLLAIM VANNAK ÉS IZMOS A KAROM :'( Pedig nem sportolok és mégis. Folyton csúfolnak hogy izmos a kezem és úgy nézek ki mint egy fiú. Hogy lehetne ezt megszüntetni?? A széles váll is zavar de inkább az izmos karom zavar :(

KÉRLEK SEGITSETEK! :'( :(



2015. okt. 26. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Bizonyára sokat sportolsz és azért vagy ilyen alkatú, ami egyáltalán nem baj ám!
2015. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
NEM SPORTOLOK!!!!! Semmit! És mégis ilyen alkat vagyok! UTÁLOM MAGAM!!!!!!!!!
2015. okt. 26. 07:39
 3/17 anonim válasza:
Kezdj el hízni :D
2015. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nemtudok. már azt is próbáltam. rengeteget eszem és mégis egy szál bél vagyok. már az osztálytársaim is mondták hogy nagyon vékony vagyok
2015. okt. 26. 07:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Drága kislány, izmos karja, CSAK annak van, aki sportol!!


Nem lehet, hogy te és ők, amit izmosnak véltek, az szimplán csak egy zsíros kar?

2015. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem vagyok dagadt! VÉKONY VAGYOK mit nem lehet ezen megérteni! És tényleg nem sportolok semmit utálom a sportot csak a suliba járok be tesiórára. de ennyi. Eszek is eleget és mégsem hizok.
2015. okt. 26. 07:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha egy képet mellékelnél fej nélkül, akkor talán könnyebben el tudnánk dönteni, hogy valóban ekkora nagy-e a probléma, vagy csak te dramatizálod túl!!


Egy testképzavarosnak hiába mondják a többiek, hogy kórosan sovány, ha ő továbbra is dagatnak képzeli magát!

2015. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
oké küldök
2015. okt. 26. 07:54
 9/17 A kérdező kommentje:
2015. okt. 26. 07:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet akkor leég az izom vagy fussál sokat
2015. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!