Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a testemmel. Szeretnék ötleteket adni, hogyan legyek kevésbé zsíros?!

Figyelt kérdés

Elég sok kilótól sikerült szerencsére megszabadulnom, a súlyom sikeresen tartom 2 éve. Viszont az alakommal egyáltalán nem vagyok megelégedve, főleg, mikor fényképeken látom magam. Iszonyat zsíros vagyok, pedig hetente 3x járok konditerembe csoportos órákra, mellette sokszor sétálok (kb heti 3x 1,5 órát), biciklizni is elég gyakran járok hétvégente. Az étkezésre is figyelek, próbálok kevesebb szénhidrátot, több fehérjét enni, cukrot-lisztet és társait már évek óta nem fogyasztok. Tudtok esetleg ötleteket adni, hogyan kellene mégis szálkásítanom a testem? 170 cm vagyok és 62 kg.


Képeket is mellékelek, mert a súlyom akár megfelelő is lehetne a magasságomhoz, de mégis duci vagyok!


[link]


[link]



2015. aug. 1. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék ötleteket kapni, nem adni csak elírtam, illetve rossz kategóriába írtam, nem az update szerint étkezem!
2015. aug. 1. 21:03
 2/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér. Teljesen normális alakod van. Más örülne ha ilyen alakja lenne.
2015. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyok kövér, az 100 kilósan voltam. Egyszerűen csak zsíros vagyok, izomzalan, löttyedt és a fent leírtakon kívül szeretnék tanácsot kérni, hogy min változtassak, hogy "feszesebb" legyek!
2015. aug. 1. 21:17
 4/8 anonim válasza:

Ha lemész a kondiba ne csoportos orán vegyél részt mert az szar...attol nem éred el a célod! azt a csoportos izét ugy hivják h pinalegyezés!

Neked a kondiban "lábnapok" kellenek.LÁB,KARDIO(taposógép),és hasazás...a terembe járt egy csaj 3-szor akkora volt mint te.és most meg olyan feszes mindenhol h leesett az állam mikor ujra láttam.amugy nagyon baba vagy :)

2015. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Futás, lábazás kondiban, meg súllyal guggolás meg pici hasazás, bár szerintem szép a pocakod, meg úgy ahogy vagy. Popsit viszont akármikor lehet edzeni!!!! :D

Szép vagy, ne akard véletlen se agyon gyötörni magad! :)

2015. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vurugya béla válasza:

Tök normális, jó alakod van. Erősíthetsz, de ne akarj fogyni! Légy fittebb, OK, de nem vagy duci.

Vigyázz, így kezdődik az anorexia :)

2015. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyaltalán nem vagy kövér, nekem kicsit derekban vagy egyben, oda kellene picit edzegetni, hogy nőiesebb vonalaid legyenek, de nincs rossz alakod.


27/F

2015. aug. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha még mindig aktuális a kérdés akkor én tudok segíteni mert látom itt mindenki csak azt irogatja hogy nem vagy kövér de a kérdésre nem ír választ senki. Viszont itt nem kezdek bele csak úgy, ha még szükséged van tanácsra akkor privátban adok.
2015. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!