Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 vagyok de sokan 14-nek...

18 vagyok de sokan 14-nek néznek. Mit tehetnék ellene? 18/L

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 15:39
 1/9 anonim válasza:

Semmit

Am nekem is vannak ilyen ismerőseim

Pl akivel vetettük a piákat

Ugyan így van mint te

Vagy egy haverom aki az ellentétje

15 és 18nak néz ki főlrg ha nem borozválkozik :D

2015. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Változtathatsz pár dolgon,de szerintem ez nem gond.Nem hinném,hogy a pasikat zavarná a gyerekes bájod és hamarosan úgyis változni fog a külsőd.

Ennek esetleg annyi hátránya van,hogy gyakrabban kérik el az igazolványodat.

2015. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Küldj privi képet és akkor megmondom min kéne változtatni
2015. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Keresel egy férfit, aki nővé tesz. ;)
2015. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már most ilyen látványos a dolog gondolj bele ennek 40 sőt 50 évesen hogy fogsz örülni. SEMMIN ne változtass.

Egyébként bejön a fiúknak a tinilányos külső, csak többségük nem meri bevallani, mert fél, hogy a környezet majd egyből pedonak kiáltja ki.

Inkább örülj neki. Ennyire egyszerű.

2015. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én 23 vagyok de kb 14 nek néznek :D addig örülj míg fiatalnak nézel ki
2015. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki. De ha nagyon akarsz valamit változtatni, akkor egy új frizura nagyon sokat tud változtatni.
2015. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
Örülj neki :)
2015. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha sokan fiatalabbnak néznek, akkor valószínűleg az arcod olyan. Én mindjárt 20 leszek, de kb 15-nek, max 16-nak néznek mindenhol. Gyerekes arcom van, és ráadásul elég vékony, törékeny alkat vagyok.


Nem tudom sminkeled-e magad, de egy kis laza, egyszerű smink is feldobja az arcod (szempillaspirál, tus, esetleg szemhéjfesték). De ne vidd túlzásba, mert az nevetségesen hat, főleg, ha tényleg gyerekes vagy ilyen kis babaarcod van. :D

Öltözködés szempontjából, ha mondjuk csinosabb, elegánsabb darabokat veszel fel, az is segíthet. Tehát nem ilyen farmer+poló+tornacipő/sportcipő kombó, hanem egy csinosabb felső vagy ing, blézer, csajosabb csizma, vagy balerinacipő (mondjuk ahhoz most nincs jó idő).

Fontosak a kiegészítők, hogy milyen a táskád, nyakláncok, karkötők, fülbevalók nagyon fel tudják dobni az egyszerűbb öltözéket is.


Példák (kb 5 perc guglizás után):

[link]


[link]


[link]


Nem tudom, ezzel mennyit segítettem, de azért remélem valamennyire hasznos volt. :D

Engem is sokszor zavar, hogy sokkal fiatalabbnak néznek, de ahogy elmondták előttem is, majd később biztos örülünk neki. :D

2015. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!