Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony és szerintem szép...

Vékony és szerintem szép vagyok mégis mindenki csúfol iért? Ráadásul dagadtnak és rondának meg kiröhögnek mert vöröhajú vagyok! MIÉRT?

Figyelt kérdés

szerintem nem vagyok kövér!De mondjátok meg ti!

[link]


[link]


2010. márc. 19. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a személyiséged miatt akkor.
2010. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hát rohadtul nem vagy dagadt, pont jó az alkatod, az arcodat még nem láttam, a vörös haj meg sztem különleges és dögös, aki mást mond az b*zi!
2010. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:D köszi az előző válaszolóknak meg annyit h azóta dolgoztam picit a hasamon és szebb :P
2010. aug. 13. 00:55
 14/16 anonim ***** válasza:
nem vonzódom a vörös hajúakhoz, de nem vagy dagadt és ronda.
2011. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Izééékeh11 ***** válasza:

szija!

szerintem pont jó az alakod,és biztos azért csúfolnak mert irigyek rád.Állj ki magadért és egyszerüen csak mond azt annak aki csesztet hogy -Jobbat sz*rok mint tte -.- amúgy szerintem szép a vörös haj *-* mindig vörös kartam lenni :P

13L

2011. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szép alakod van, tetszik a vörös hajad.(: Az a baj, hogy manapság mindenkinek csontváznak kell lenni.Akin van 1 kg felesleg az már kövér.
2012. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!