Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyen az, aki csúnya?

Mit tegyen az, aki csúnya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Alapjáraton kiegyensúlyozottnak mondanám magam, mármint nincsenek alkohol vagy drogproblémáim, neeem. Velem máshogy bánt az élet. Mint ahogy a címból is sejthető, nagyon csúnya vagyok. Mielőtt félreértenétek, ez nem az a tipikus "jaj, le kell adnom pár kilót" izé. Nincs bajom az alakommal, magas vagyok és vékony, persze nem olyan anoreksziásan, hanem normálisan. A problémák inkább nyaktól felfele kezdődnek.

Az a fura, hogy ha minden testrészemet külön megnézem, a hajam kivételével mindet szépnek találom (erről később bővebben írok) Középbarna, kipihent szemek, kicsi, egyenes orr, normál méretű homlok, telt ajkak, szépen ívelt szemöldök... Azt hinnétek, így, leírás alaján, simán nyerném a Miss Worldöt. Pedig nem. Nagyon nem.

A problémám az, hogy szemüveges vagyok, és nagyon nem áll jól. Annyira stréber fejem van tőle! Ráadásul a hajam is borzalmas. Középbarna színű, nagyon ritka, gyorsan zsírosodik, semmi fazona nincs. Nem egyenes, nem göndör, nem hullámos, inkább ezeknek a "keveréke". Annyira utálom!!!

Na de mindegy. Szerintetek mit kellene tennem, hogy szebb legyek? Mert nagyon elegem van már abból, hogy ronda vagyok. Segítsetek, kérlek!



2015. nov. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kép az jó lenne h milyen is az a "ronda" valami haj dúsító kéne meg kontak lencse ha nem zavar vagy valami hozzád illő szemüveg vannak amik jól néznek ki
2015. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki szemüvegben csúnya, az anélkül is az. Lehet, hogy szemüveg nélkül nem látod a fejedet.
2015. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én 16 éves lány vagyok, 14 évesen én is azt hittem hogy csúnya vagyok sőt még mai napig mondják nekem hogy "deszka" de már elmegy a fülem mellett ^^

Elfogadtam hogy nincs mellem, hogy csontkollekció vagyok :3 Te is fogadd el magad Mert Gyönyörű vagy! Írj rám mert van kedvem írni veled ^^

2015. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél okos és kedves, egyből szépnek fog látni mindenki.
2015. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha a szemüveg miatt érzed magad csúnyának akkor nem csúnya vagy hanem buta
2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem csúnya vagy hanem egy buta tini aki nem tudja mit kezdjen magával valószínűleg.

Leírás alapján legalább átlagos, de talán szép is vagy. A szemüveget mindig le lehet venni, létezik kontaktlencse is, a hajon is mindig lehet változtatni, nyilván a mostani nem előnyös neked, menj jó fodrászhoz aki megcsinálja szépre, levágja formára, megtanít formázni is hogy normálisan álljon mindig, stb. Ezek miatt senki nem lehet csúnya.

2015. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy szép vagy, csak ez meg az nem tetszik magadon. Most gondold át újra, hogy mi is a kérdés...

Valószínűleg nem vagy csúnya, csak nem vagy kibékülve magaddal. Ez a korosztályodra jellemző átlagos viselkedés.

Szemüvegből pedig sokféle van és létezik kontaktlencse is.

2015. nov. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kép nélkül nehéz elképzelni,de megprobálom.

1:más stilusu szemcsi.

2:heti több hajmosás

3: [link]

2015. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!