Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 centi 66 kiló már duci...

170 centi 66 kiló már duci kategória? (Kép)

Figyelt kérdés

Alapvetően nem lennék önbizalomhiányos de eddig minden pasim azzal szexált hogy husika vagyok meg nagy a seggem... Tényleg duci kategóriába esem? Szerintem nem, de nem tudom hogy most akkor én vagyok-e a testképzavaros...


[link]


2015. nov. 28. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
Szűz anyám , ez valami csodálatos, ha tényleg te vagy a képen akkor krvára büszke lehetsz a testedre ! :) 32 f
2015. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy hány éves vagy? :)
2015. nov. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim válasza:
Jól nézel ki, de nekem borzasztó unszimpatikus, hogy ide felraktál magadról fehérneműben képet. Jó, nem is ez a kérdés, de ha ezt tudnám rólad, bottal sem piszkálnálak meg :D Egyébként hány éves vagy tényleg, amiért ez kell, hogy ne hidd el a pasijaid szekálását? Most vagy kissé éretlen vagy, vagy valóban csak mutogatni akartad magad, amiből rögtön az első is következik. Szóval tökmindegy :D
2015. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim válasza:
A fehérneműben ugyanannyi látszik mint fűrdőruhában. Szóval nyáron minden lány/nő r*b@nc?
2015. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
Én még hizlalnálak. A combod nekem túl vékony, a többi oké.
2015. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy én sem értem miért lennék ettől unszimpatikus vagy rossz ember. Arctalan névtelen, nem meztelen... Ha fürdőruha lenne miben lenne más? Aki ez alapján eldönti kellenek-e vagy sem az nekem nem kellene...
2015. nov. 29. 09:56
 67/86 anonim ***** válasza:
nem vagy piszkafa, de szerintem arányos, szép alakod van. bár egész alakos képen jobban látszana, hogy mi a helyzet. a pasik gondolom csak 'viccelődnek', én nálad jóval vékonyabb vagyok, a combomra hízok sajna és engem is szoktak néha szekálni azzal, hogy 'combos'.. de gondolj bele, egy tényleg duci embernek nem mernének ilyet mondani.
2015. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim válasza:
Én 156 cm vagyok és 42 kiló, ha te kövér vagy akkor én mit mondjak magamra?
2015. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
Mellőzve az eddigi hozzászólások végigolvasását azt kell mondjam, arany emberek lehettek az eddigi barátaid, ha ezzel bsztattak.
2015. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim válasza:
59%
Hát aki nem érzi át az árnyalatni különbséget a fehérnemű intimitása és a fürdőruha között, abba sem sok kifinomultság szorult...
2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!