Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már a duci kategória?

Ez már a duci kategória?

Figyelt kérdés

Idén a nyarat 61 kg-mal kezdtem, aztán nyár végére 65 kg voltam. Ma amikor mérlegre álltam, 70 kg-ot mutatott, de egyáltalán nem "érintett meg". Valamiért egyáltalán nem gondoltam azt, hogy most nekem nagy diétába kéne fognom. A suli kezdete óta 5 kg-ot híztam. 3-4 hónap alatt sok a 10kg hízás? Úgy terveztem szeptember elején, hogy a nyári felszedett súlyt leadom. Kevesebbet és kisebb adagokat ettem, sok zöldséggel, kevés zsíros étellel, üdítőket egyáltalán nem is iszok, nasi is kevesebb volt. Aztán mégis híztam. Mitől lehet ez? A nyár elején használt nadrág és melltartó már kicsi rám. Ha csak egyik lábra helyezem a testsúlyt és úgy állok, eléggé narancsbőrös lesz és a fenekemen is látszik. A gyarapodás leginkább a hasamon látszik meg, kipocakosodtam, a derekam nem is nagyon látszik.

Méreteim: csípő-100cm derék-80cm mell-96cm comb-58cm

Szerintetek érdemes lenne fogynom, vagy ez még teljesen normális testsúly?

16/L-170cm


2014. okt. 26. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőr miatt szerintem elkezdhetnél futni vagy valamit sportolni illetve ha eddig nem tetted megnövelhetnéd a napi folyadékbeviteled.DE Ha jól érzed magad a bőrödben akkor ne kezdj fogyókúrába ,mert nagy valószínűséggel nem tudod majd végig vinni.
2014. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kabe 10 kilo felesleg lehet rajtad.


Ha igy folytatod akkor nehany ev es 100 kilo leszel. Na az sok lesz.

2014. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
170cm-hez a 70kg nem sok, van cicid-popsid, ez az ideális
2014. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem olyan vészesen sok a 70 (azon ne vitatkozzunk, hogy sok-e, ha csak nem sportoló vagy nagy izomzattal, akkor ez bizony nagyrészt háj és sok is), viszont ha ilyen tempóban hízol, akkor baj lesz.
2014. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Non eseteben 80 cm derekboseg felett mar joval nagyobb az egeszsegugyi kockazat. En ilyen meretekkel borzaszto dagadtnak ereztem magam, bar sokaig nem tettem ellene semmit, gondolvan, annyira nem rossz ez. Mikor jott a megvilagosodas és belefogytam a fogyozasba akkor lattam, hogy mennyire van voltam. Most sokkal kisebb mereteim vannak (centiben) és sokkal jobban erzem magam.
2014. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tömegeddel még nem is lenne baj, de hogy 80-as derék? Meg kell, hogy mondjam, elég zsíros lehetsz, ha csak terhes nem vagy...
2014. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak 158 cm vagyok, de a derékbőségem 82, még sem vagyok duci.
2014. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!